Instytut Zdrowia i Urody Yasumi - Opinions

ul. Bilsego 7/5, 59-220 Legnica
5.0
7 opinii

Opinie

 • KJ
  5.0
  niezweryfikowany

  Yasumi w Legnicy, to miejsce gdzie można nie tylko spełnić swoje marzenia o gładkim ciele, ale skorzystać również z innych zabiegów kosmetycznych.
  Dla mnie jest to miejsce, w którym mogę spotkać się z doświadczeniem i zrozumieniem ze strony obsługi.
  Dobre ceny. POLECAM.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Cóż mogę dodać. ...
  Widać, że panie w salonie mają doświadczenie w kosmetyce. Uwielbiam przychodzić tutaj na masaże jak również zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.
  Uważam, że wysoka jakość świadczonych usług tutaj po prostu wygrywa!

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabiegi odchudzające są rewelacyjne a ich efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Tłuszcz jest jakby wytopiony z moich ud. Gorąco polecam i bardzo dziękuje. Yasumi to naprawdę ekstra miejsce, a zabiegi wykonywane są fachowo.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Hydro Lifting jest ekstra. Fajny preparat na bazie kwasu hialuronowego zdziałał cuda. Wyglądam młodo i atrakcyjnie. Nie poznaję siebie w lustrze. Serdecznie dziękuję za tak fajny zabieg. Polecam naprawdę gorąco.

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Gabinet naprawdę pierwsza klasa! Lubię tutaj przychodzić bo oferta zabiegów jest naprawdę wspaniała. Moim zdecydowanym faworytem jest zimny laser. Doskonały zabieg redukujący cellulit.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Z własnego doświadczenia wiem, że jest to gabinet profesjonalny, a osoby w nim pracujące mają pojęcie na temat branży kosmetycznej.
  Osobiście zdecydowałam się na mezoterapię, dzięki której twarz została zregenerowana, stała się znów sprężysta i jędrna.
  Nie mam żadnych zastrzeżeń.
  Polecam!

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabieg Thermolifting sprawdził się. Wpłynął na moją skórę, która stała się jędrna i sprężysta. Dziękuję Pani, której byłam klientką od samego początku.