Instytut Zdrowia i Urody ''Równe Babki'' - Opinie

Siemiradzkiego 17/11, Kraków
5.0
2 opinie

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Przedłużałam rzęsy w tym gabinecie, jestem zadowolona w 100%. Pani Justyna to profesjonalistka. Polecam odwiedzić to miejsce!

 • MS
  5.0
  niezweryfikowany

  Z przedłużaniem rzęs miałam styczność po raz trzeci. Ten właśnie trzeci raz jest zdecydowanie najlepszy. Oczy są pięknie podkreślone a twarz nabiera wyrazistości. Nie jesteście w stanie wyobrazić sobie jaka radość gości na mojej twarzy, gdy tylko spoglądam w lustro. Nigdy, przenigdy nie myślałam, że sztuczne rzęsy mogą wyglądać aż tak naturalnie. Wystarczy dobrać odpowiednią grubość, długość i profil. Nawet najlepszym tuszem nie da się osiągnąć takiego efektu.
  Zabieg przedłużania rzęs wykonałam u pani Justyny w Instytucie Zdrowia i Urody ''Równe Babki'' w Krakowie na ulicy Siemiradzkiego 17/11. Bardzo miła i sympatyczna osoba, starannie wykonująca swoją pracę i dopracowująca każdy szczegół. Sam salon przytulny, urządzony z klasą. Nie jedna z klientek na pewno chciałaby tam wrócić. Dobra lokalizacja w centrum miasta.
  Po ułożeniu się na leżance, pani Justyna nakleiła na moje dolne powieki i rzęsy płatki, odtłuściła górne i stopniowo zaczęła doklejać specjalnym klejem pojedyncze rzęsy jedwabne. Bardzo zdziwiłam się, że przez cały zabieg klej nie podrażnił moich oczu i ani razu mnie nie zaszczypały. Po ponad godzinie leżenia nie powiem, bo trochę boli tyłek, ale warto przecierpieć. Na sam koniec rzęsy są czesane a plastry z dolnych powiek odrywane. W gratisie dostajemy specjalną szczoteczkę do rozczesywania rzęsek w domu.
  Moje rzęsy są z natury cienkie, bardzo krótkie i jasne. Przedłużanie bardzo dodało wyrazistości moim oczom. Jednak efekt jest na tyle naturalny, że mało kto zauważa, że są sztuczne. W dwóch poprzednich przypadkach, gdy tylko kogoś spotkałam, zostawałam obrzucana pytaniami o to czy mam doklejane rzęsy. Dużo, osób twierdziło, że były zbyt wyraziste dl mojej twarzy. Każdy zresztą ma też inne upodobania, więc można zażyczyć sobie bardziej spektakularnego efektu.Te natomiast są bardzo lekkie, cienkie i nie czuć ich na powiekach.Nie widzę ich również kontem oka, nie są zbyt długie, są bardzo elastyczne i nie kłują mnie co jest super plusem.