Instytut Zdrowia i Urody PRESTIGE - Opinions

Stefana Żeromskiego 16, 41-500 Chorzów
4.0
8 opinii

Opinie

 • 5.0
  niezweryfikowany

  Ja również nie oddałabym już nikomu innemu moich pazurków. Widać, że wszystko jest czyste, zadbane, na co osobiście bardzo zwracam uwagę. A lakier na stopach trzyma mi się aż do kolejnej wizyty. Przyprowadziłam już parę moich koleżanek z pracy, które również zostały stałymi klientkami. Polecam zarówno Panią Izę i Sabinkę, które zawsze mnie gdzieś "wcisną" i znajdą wolny termin:)

 • EP
  4.0
  niezweryfikowany

  Ja rownież przyszłam tutaj z polecenia. Ciężko było mi znaleść miejsce, gdzie robią ładny pedicure a moja koleżanka zawsze miała perfekcyjnie zrobione stópki. Więc pomimo, że mam dość daleko to postanowiłam spróbować i wogole nie żaluję! Jeszcze ten fotel z masażem pleców..bajka!:):):)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy salon w jakim kiedykolwiek byłam! Absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że p. Iza jest zarozumiała, jest świetnym fachowcem a do tego fantastyczną i wesołą kobietą i ja się już nigdy nie oddam w ręce innej kosmetyczki :)

 • ES
  3.0
  niezweryfikowany

  Pani Izabeli to się chyba w głowie poprzewracało, tak zarozumiałej dziewczyny to już dawno nie widziałam. Obiecywała cuda a wyszło jak zawsze. Trochę pokory młoda dziewczyno! Nie pozjadałaś wszystkich rozumów, na szczęście są jeszcze inne gabinety. Szczerze NIE POLECAM, tzn. nic specjalnego

 • IZ
  4.0
  niezweryfikowany

  calkowicie zgadzam się z kolezanką...obsługa zarozumiala i zdecydowanie za wysokie mniemanie o sobie....obiecuja 100% relaks..i tego sie spodziewałam ...a dostałam dawke dodatkowego stresu po czym omijam ten gabinet szerokim łukiem. poza ladnym wystrojem nie maja nic innego do zaoferowania.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  "Klientko" czytam opinie i zastanawiam się czy myślimy o tym samym gabinecie. Chodzę do Pani Izy od wielu lat i nigdy czegoś takiego nie zauważyłam. Zawsze się tam bardzo dobrze czuję i mogę liczyć na precyzyjną pomoc.

 • KL
  2.0
  niezweryfikowany

  no ja osobiście nie byłam zadowolona ktoś mi polecil gabinet więc skorzystałam ale odniosłam wrażenie że pani która mnie obsługiwała sprawiała wrażenie bardzo zarozumiałej jakby wszystkie rozumy pozjadala, ja rozumiem że my klientki może nie wiemy wszystkiego ale też bez przesady chodzimy na zabiegi i tez się oriętuję

 • KA
  4.0
  niezweryfikowany

  Całokształ gabinetu - idealny!!!