Przejdź do głównej zawartości

INSTYTUT ZDROWIA I URODY "ANNA"

SIDORSKA 68, 21-500 BIAŁA PODLASKA

Instytut Zdrowia i Urody
Jest kameralnym gabinetem kosmetycznym nastawionym na świadczenie najwyższej jakości usług w dziedzinie kosmetyki twarzy i ciała. W naszym gabinecie wychodzimy naprzeciw potrzebom Pań i Panów pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele. Szeroka oferta gabinetu obejmuje zabiegi pielęgnacyjne, solarium jak również masaże manualne, które przynoszą fizyczny i psychiczny relaks, ulgę w bólach oraz poprawę stanu zdrowia i skóry.
Zapewniamy kompetencje, profesjonalizm oraz miłą i fachową obsługę. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oddzielnych pomieszczeniach, a każda wizyta poprzedzana jest telefoniczną rezerwacją.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, a do naszych zabiegów wykorzystujemy tylko sprawdzone preparaty firm , tianDe, Ava, Jean D´Arcel, Jadwiga, Nu skin, shellack CND, Gehwol, Mary Kay, Krylon, Janssen, Va’bra
Możliwie minimalna ilość konserwantów i emolientów w składzie, efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo, stanowi dla nas najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych.
Piękny aromat Lawendy, blask świec, klimatyczne wnętrza w stylu romantycznym , to idealne miejsce na odrobinę relaksu. W naszym salonie znów poczujesz harmonię ciała i duszy.
Oferuję Państwu mój czas, wiedzę, zdolności, zaufanie, intymność, wewnętrzny spokój, pozytywną energię i uśmiech.
Pragnę by chwile spędzone ze mną podczas zabiegu były czasem relaksu i odprężenia.
Serdecznie zapraszam
mgr Anna Kierczuk
Nowość - zabiegi Laserowe http://www.instytutanna.pl/oferta/zabiegi-laserowe/
 
Dojazd
http://www.instytutanna.pl/kontakt/
Instytut Zdrowia I Urody Anna
ul.Sidorska 68 I piętro (wejście od tyłu budynku)
21-500 Biała Podlaska
tel.600100097