Instytut Urody Va Bene - Opinions

Ul. Warszawska 60, 05-520 Konstancin-Jeziorna
5.0
9 opinii

Opinie

 • KR
  5.0
  niezweryfikowany

  Warto zaufać specjalistom w tej klinice.
  Pracują tu osoby odpowiedzialne, doskonale przygotowane do swojej pracy, które rzetelnie wykonują zabiegi.
  Jestem po zabiegu usunięcia blizn przy pomocy lasera frakcyjnego.
  Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii skóra została odbudowana i pobudzona , dzięki czemu nastąpiło szybkie zanikanie blizn oraz napinanie i wygładzanie skóry.
  POLECAM!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam :) Instytut Va Bene, to miejsce dla osób wymagających, którzy oczekują od gabinetu kosmetycznego nie tylko skutecznych zabiegów, ale również miłej obsługi.
  Najbardziej jestem zadowolona z depilacji laserowej jak i manicure i pedicure.
  Va Bene, to idealne miejsce dla kobiet ceniących luksus i efekt.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Va Bene jest uznawane za bardzo luksusowy gabinet kosmetyczny i poniekąd jest to prawda, ponieważ zabiegi są wykonywane z należytą starannością, aczkolwiek ceny też nie są wysokie, co świadczy o tym, że gabinet jest praktycznie na każdą kieszeń.
  A to wyjątkowy atut.

 • IJ
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona, bo choć nie mają niskich cen, to jakość świadczonych usługi i miejsce samo w sobie jest bardzo przekonujące.
  Podoba mnie się salon Va Bene, ponieważ cechuje się taką nowoczesnością, jest czysto, komfortowo, zawsze ładnie pachnie, a to wabi :)
  Wabi nawet bardzo wymagającego klienta:)

 • KJ
  5.0
  niezweryfikowany

  Lubię i cenię to miejsce za tą ekskluzywność, za atmosferę, za te piękne zapachy unoszące się w gabinecie..
  Niebywałe miejsce z doskonałą obsługą, na której można polegać.
  Najbardziej jestem zadowolona z zabiegów na twarz.
  Pozdrawiam!

 • HA
  5.0
  niezweryfikowany

  W tym salonie wypróbowałam zarówno depilację jak i endermologię. Ostatnio postanowiłam spróbować zabiegów na twarz i jestem pod ogromnym wrażeniem. Salon czysty i zadbany do tego jest on także aromatyzowany. Polecam serdecznie.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Miło wspominam wizyty w Instytucie Urody Va Bene. To tutaj pozbyłam się licznych zmarszczek. Wypełniacze świetnie się przyjęły i zniwelowały widoczne zmarszczki.
  Jestem zadowolona z efektów.
  Polecam wszystkim Kobietom to miejsce, bo z takich dobrodziejstw powinniśmy korzystać!

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Dwa razy w miesiącu odwiedzam ten salon i korzystam z zabiegu regulacji brwi. To doskonały pomysł. Dzięki temu moje brwi zawsze mają bardzo ładny i co najważniejsze symetryczny kształt. Wcześniej próbowałam regulować je samodzielnie, lecz z marnym skutkiem. Teraz jestem naprawdę zadowolona.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Jako stała klientka tego salonu kosmetycznego mogę z przyjemnością zaświadczyć, iż zabiegi są wykonywane w pełni profesjonalnie. Bardzo doceniam elastyczność salonu i pewną dobrą organizację, dzięki czemu zawsze wchodzę do gabinetu punktualnie. Salon Va Bene dba o klientów i ich bezpieczeństwo, w szczególności przy skomplikowanych zabiegach kosmetycznych. Prócz podstawowych zabiegów, tj. manicure i pedicure (który zachwyca długą trwałością - panie muszą używać naprawdę dobrych lakierów, ponieważ jest to jedyny salon, dzięki któremu manicure i pedicure utrzymuje się u mnie przez nawet ponad 3 tygodnie), najbardziej cenię sobie jeden zabieg - rewitalizację skóry osoczem bogatopłytkowym. Zabiegowi poddałam się ze względu na pewne występujące niedoskonałości. Po pierwszej wizycie dostrzegłam różnicę... Byłam w szoku, ale teraz wiem, że to po prostu kwestia dokładności i doświadczenia osób, które wykonują zabieg. (wcz eśniej bowiem bywałam w innych salonach - jednak marne efekty totalnie mnie nie przekonywały) Pozytywne zaskoczenie. Dziś mogę cieszyć się piękną, jednolitego koloru, jędrną skórą. Każda wizyta w tym salonie kosmetyczny, to po prostu przygoda z pięknem. Obsługa profesjonalna, ceny konkurencyjne jak na taką wysoką jakość.