Instytut Urody RevitalSkin - Opinie

al.Spółdzielczości Pracy 32, 20-147 Lublin
4.7
3 opinie

Opinie

 • ES
  5.0
  niezweryfikowany

  Współpraca genialna , pełen profesionalizm. Dziewczyny bardzo dokładne , oraz zawsze uśmiechnięte . idealnie doradzą jak jesteśmy niezdecydowane.Widać ,że się znają na tym czym się zajmują. Z czystym sumieniem mogę w 100 procentach polecić salon przystań piękna :)

 • ES
  4.0
  niezweryfikowany

  Trafiłam do salonu właśnie dzięki tej stronie i pozytywnym opiniom moich znajomych. Prawdę mówiąc trochę byłam ciekawa - co takiego jest w tym miejscu, że zbiera on same pochwały?
  Pierwszym zaskoczeniem, był bardzo krótki czas oczekiwania na zabieg. Możliwe, że miałam szczęście, że zaproponowany przeze mnie termin był akurat wolny, aczkolwiek zdecydowanie zadziałało in plus :) Wchodząc do salonu od razu poczułam się miło przyjęta. Dało się odczuć, że Panie tam pracujące są tam właśnie dla mnie - dla klientki. To już drugi plus. Zanim rozpoczęłyśmy zabieg Pani w bardzo kompetentny sposób opowiedziała mi o mojej cerze o tym jakie zabiegi są dla niej dobre i razem wybrałyśmy najlepszy. W trakcie samego zabiegu Pani opowiedziała jak powinnam pielęgnować skórę twarzy, czego unikać itd, cały czas bardzo profesjonalnie zajmując się samym zabiegiem.
  Podsumowując jest to miejsce godne polecenia. Profesjonalnie i bardzo sympatycznie.

 • ED
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetny salon, czysty i przyjemny z relaksującą atmosferą. Panie kosmetyczki są cierpliwe i zawsze traktują mnie z uwagą i co najważniejsze profesjonalizmem. Świetna obsługa za każdym razem, lubię tam chodzić, bo zawsze wychodzę w dobrym humorze. Polecam.