INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław

Instytut Urody Prestiż powstał w 2005 r. z inicjatywy Eweliny Sztajerowskiej. Na początku jako jednoosobowa działalność – Gabinet Kosmetyczny Prestiż.

W kolejnych latach w związku z rosnącą nieustannie rzeszą klientów Gabinet przechodził liczne zmiany, aż do dnia dzisiejszego. Obecnie zespół Instytutu tworzą specjaliści kosmetologii, podologii, medycyny estetycznej, fizykoterapii, laseroterapii, wizażu, stylizacji paznokci.

Decydując się na skorzystanie z oferty Instytutu Urody Prestiż mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Nasi specjaliści zajmą się Państwem kompleksowo proponując odpowiednie programy zabiegowe ukierunkowane na zdiagnozowane potrzeby. Właściwie dopasowane zabiegi opóźnią proces starzenia oraz pozwolą cieszyć się zadbanym, pięknym wyglądem przez długi czas. W Instytucie Urody Prestiż korzystamy z najbardziej renomowanych marek kosmetycznych oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych posiadających certyfikaty FDA i CE.Państwa zadowolenie z oferowanych przez nas usług jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego też staramy się zaproponować takie zabiegi, które w niedługim czasie dadzą zadowalające i trwałe efekty.

W przypadkach, w których nie jesteśmy w stanie pomóc współpracujemy z lekarzami, terapeutami odpowiednich specjalizacji i uzupełnimy leczenie kuracjami kosmetycznymi. Takie terapie pozwalają osiagnąć najbardziej spektakularne efekty.

W trosce o Państwa zadowolenie i potrzeby stale rozwijamy ofertę zabiegowa. Na co dzień dbamy o miłą i domową atmosferę, jak również zapewniamy dyskrecję.

Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania.

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE TWARZY

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Ciało SPA

ENGLISH VERSION

4.9
1017 opinii

Opinie

 • NA
  5.0

  Profesjonalnie, miła atmosfera! Jak na zabieg to tylko tutaj!

 • AR
  5.0

  Jak zwykle pełen profesjonalizm. A dla mnie relaks .serdecznie dziękuję .

 • MA
  5.0

  Pięknie zrobione brwi.

 • AG
  5.0

  Zabieg bardzo przyjemny, nie jest bolesny, mam nadzieję, że przebarwienia miną szybko :) A z Panią Angeliką miło się spędza czas. Polecam!

 • MA
  5.0

  Zabieg bardzo przyjemny, skóra wyraźnie odświeżona i oczyszczona- polecam :)

Zespół

Dsc 5130
Ewelina Sztajerowska
Dsc 4962
Angelika Smektała
Dsc 5052
Karolina Hadryś
Dsc 5143
Żaneta Malek
Data
Aleksandra Badel
Employee default
Laseroterapia

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Program lojalnościowy

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.