Instytut Urody Marzena Olszewska

Świętojańska 55/10, 81-391 Gdynia (wejście od ul.Żwirki i Wigury)

Zastanawiasz się, w jakim salonie urody znajdziesz prawdziwych specjalistów w zakresie upiększania? Instytut Urody Marzena Olszewska z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To gabinet, gdzie pracują wykwalifikowani kosmetolodzy z dużym doświadczeniem, którzy wiedzą czego potrzebują klienci.

Największą popularnością wśród usług świadczonych w salonie cieszą się innowacyjne zabiegi laserem frakcyjnym CO2. Dzięki nim można pozbyć się zmarszczek, zmian skórnych, nieestetycznych blizn i przebarwień. Specjalnością salonu urody są również usługi upiększające przeprowadzane z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, które wyraźnie odmładzają cerę. Ponadto można skorzystać tu z różnorodnych masaży (w tym masaży dla dwojga), przedłużania rzęs, makijażu permanentnego, mikrodermabrazji, mezoterapii mikroigłowej oraz wielu innych wysokiej klasy usług upiększających. Zachęcamy też do wybierania atrakcyjnych pakietów zabiegów.

Instytut Urody Marzena Olszewska mieści się w klimatycznych, starannie zaaranżowanych wnętrzach. Można znaleźć tam profesjonalnie wyposażone gabinety oraz przytulną recepcję. Zabiegi świadczone są w kameralnej atmosferze, którą budują nie tylko przytłumione światło i miłe zapachy, ale także przesympatyczna obsługa.

Skorzystaj z internetowego systemu rezerwacji i już teraz umów się na zabieg w Instytucie Urody. Salon piękności Marzeny Olszewskiej zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 55/10. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.