Instytut Urody Idealist Gocław (Meissnera)

Meissnera 1/3 lok 319, 03-982 Warszawa

Salon mieści się na rogu ulicy Meissnera i Fieldorfa. Jest to najlepsze spa na Gocławiu, profesjonalny personel, najlepsze kosmetyki, pełen pakiet usług. W salonie wykonywana jest depilacja laserem diodowym, kwasy, wodna abrazja, endermologia LPG. Czysty lokal.

4.6
14 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Sylwia Bak jest dobrym podologiem. Profesjonalnie zakłada klamry i tamponady na wrastające paznokcie. Klamra długo utrzymuje się na paznokciu, nawet 3 tygodnie. W nagłych przypadkach i stanie zapalnym można dostać się na wizytę z dnia na dzień, nie czekać całego tygodnia. Cena 70 zł jest przystępna. Pani Sylwia zapewnia miłą atmosferę podczas zabiegów i służy fachową poradą. Podologia to jej pasja zawodowa.

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Odwiedzam salon Idealist od niespełna roku. Przez ten czas korzystałem zarówno z usług kosmetycznych jak i masaży. Zajmowały się mną zarówno Pani Sylwia jak i Pani Weronika więc z pełnym czystym sercem mogę polecić obydwie Panie. Również Pani Agnieszka jest b. sympatyczna i pomocna. Poza obsługą, zwracam uwagę na jakość i wystrój wnętrza - gabinet jest na wysokim poziomie - nie jest to tzw. "mieszkanie przerobione na gabinet", a jest to dla mnie ważne. Ceny rozsądne - w przypadku jednych zabiegów lepsze, innych trochę wyższe, ale zdecydowanie dobre.

 • RS
  5.0
  niezweryfikowany

  Jak zawsze zachwycająca wizyta , uwielbiam spędzać tam czas :)
  Najlepsze miejsce na masaż, odwiedzałem różne miejsca na świecie, ale to jest mi najbliższe . Profesjonalna i uprzejma obsługa. Zawsze wychodzę zadowolony i uśmiechnięty .

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  POLECAM!!! Pazurki w wykonaniu Pani Sylwii - M I S T R Z O S T W O. Pełna profeska, wzorki prześliczne! Bylam naprawde w wielu miejscach na paznokciach bo zawsze coś było nie tak. A to na drugi dzień lakieru (hybryda!!)l brak-odpryski, albo za grubo pomalowane, albo za cienko! A tu..chyba trafilam na to czego szukalam w 10ciu innych salonach!!

  REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  :):):):):):)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Trafiłam do tego fantastycznego miejsca w lutym z polecenia koleżanki i żałuję, że tak późno. Lekarze z najwyższej półki, a w dodatku można zrelaksować się i skorzystać z zabiegów kosmetycznych. Sama korzystam z zabiegów na twarz i manicure, mąż po pracy zagląda na masaże, a córkę przyprowadziłam na przekłucie uszu. Radocha dla całej rodziny :)
  serdecznie wszystkim polecam

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Babalab - centrum depilacji

Warszawa, Giełdowa 4E
5.0
131 opinii
Babalab - centrum depilacji

Her Eyes Studio

Warszawa, Hoża 41/22
4.9
758 opinii
Her Eyes Studio

HULTAJ Barber Shop

Warszawa, Juliana Konstantego Ordona 7b
5.0
398 opinii
HULTAJ Barber Shop

Barberyk

Warszawa, ul. Gen. Ludwika Ludomiła Rayskiego 11/U6
5.0
249 opinii
Barberyk
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.