Instytut Urody Beauty Derm

ul.Gabrieli Zapolskiej 1 , 50-032 Wrocław

Instytut Urody Beauty Derm to pełen profesjonalizm, dokładność oraz wysoka jakość świadczonych usług.
W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klientów oraz efekt wykonywanych zabiegów.
Jesteśmy jedynym autoryzowanym salonem marki Academie we Wrocławiu!
Z kosmetykami Academie zabierzemy Cię w podróż po świecie piękna i dobrego samopoczucia...
W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości urządzenia SKIN MASTER PLUS oraz ACTHYDERM Mezoporacja, a w trose o Twoje bezpieczeństwo posiadamy najnowszej generacji autoklaw.
Nasz Instytut znajduje się na przeciwko Teatru Polskiego ( kawiarni przy teatrze )
 
 
 

4.8
67 opinii

Opinie

 • AG
  1.0
  niezweryfikowany

  Przestrzegam przed Beauty Derm Instytutem Urody. Dziewczyny, zanim zapłacicie z góry za pakiet zabiegów zastanówcie się 4 razy. Ja niestety tego nie zrobiłam i zachęcona pozytywnymi opiniami salonu, skusiłam się na 3 zabiegi Mezoporacji na twarz w promocji. Zapłaciłam z góry 750zł. Po pierwszym zabiegu byłam kompletnie rozczarowana, moja buzia była przesuszona, zero jakiegokolwiek efektu, chociażby odprężenia skóry. Poza tym, chyba jestem uczulona na któryś składnik zaaplikowanego kosmetyku. Jak zobaczycie w opisie na stronie salonu, że Mezoporacją wtłacza się aż 70ml specjalnego dermokosmetyku na głębokość ponad 6cm w głąb skóry. 6 cm? Przecież grubość skóry na całym ciele waha się między 0,3-5mm. Informacje opisujące zabieg są nierzetelne i rozmijają się z prawdą. Jaką w takim razie otrzymałam usługę? Zwróciłam się o zwrot pieniędzy za dwa niewykonane zabiegi i ku mojemu zaskoczeniu usłyszałam odmowę. Salon określa się mianem profesjonalnego a nie stać go na zwrot pieniędzy za niewykonane zabiegi, nie mówiąc już o treści usług. W momencie gdy wystąpiły problemy, podejście do klienta okazało się utrudniające i kompletnie nieprofesjonalne. Sprawa jest rozwojowa i będę na bieżąco opisywać przebieg mojej sytuacji. Zdecydowanie odradzam wizytę w tym miejscu, bo ryzykujecie niepotrzebnie stracone pieniądze, czas i nerwy.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Do salonu Beauty Derm chodzę od kilku lat i uwielbiam te wizyty. Pani Ola potrafi tak skomponować zabiegi, że moja skóra wygląda promiennie a ja czuję się zrelaksowana i odprężona. Efekty utrzymują się długo po zabiegu, skóra jest jędrna i ładnie napięta. Masaż karku mistrzostwo świata !!! Wszystko to przy dźwiękach łagodnej muzyki w ładnych wnętrzach.

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam! Paznokcie zrobione profesjonalne, uratowane po poprzedniej hybrydzie. Atmosfera w salonie niezwykle mila, pracownik zawsze doradzi i obdarzy przepyszną kawą. Duży plus również za lokalizację w samym centrum.

 • IZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja twarz kocha zabiegi u Pani Eweliny! A ja czuję się i wyglądam wciąż młodo ;) Salon pracuje na bardzo dobrych kosmetykach. Widać efekty! Do tego bardzo miła obsługa! Polecam! Zadowolona klientka.

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Rzęski u Pani Eweliny robię już od ponad roku, zawsze wychodzę zadowolona, potrafi dobrać długość i grubość rzęs do każdego typu urody. Świetna obsługa, klimat i profesjonalne podejście do klienta :) bardzo serdecznie polecam

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.