INSTYTUT PIĘKNEGO CIAŁA KOSZALIN - Opinie

Modrzejewskiej 13, 75-221 Koszalin
3.9
13 opinii

Opinie

 • IZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Liposukcja zdała egzamin. Jestem taka szczęśliwa, że wreszcie mogłam schudnąć. Miesiące ćwiczeń oraz diety nie zdały egzaminu. Być może poszłam na łatwiznę, ale mogę się teraz pochwalić swoją sylwetką.

 • KW
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam :) Jestem szczęśliwa. Wyglądam o wiele lepiej niż przed serią zabiegów :)

 • SK
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam. Potrzebowałam zredukować sobie tkankę tłuszczową. Wreszcie jestem szczęśliwa i zadowolona ze swojego wyglądu.

 • MK
  5.0
  niezweryfikowany

  Jak tak patrzę na dwie poprzednie, negatywne opinie... to się zastanawiam czy to aby nie pisała jedna, ta sama osoba? Może jakaś sfrustrowana klientka, a może konkurencja? Cóż, nie mam pojęcia. Każdy sobie oceni sam :)
  A tak poważnie, pisać może każdy, ja zaś polecam, aby się samodzielnie udać i przekonać. Jedna wizyta przecież nie zaszkodzi, potem będzie można samemu wyciągnąć wnioski. Przynajmniej ja tym się kieruję, gdy się nad czymś zastanawiam. Moje zdanie dotyczące tego salonu jest tylko i wyłącznie pozytywne :)

 • JO
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam, co chwile się tam osoby wykonujące zabiegi zmieniają, każdy robi po swojemu. Jak i również brak efektów. Nie wspomnę że zimno w gabinetach.

 • L.
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami, ale każdy ma prawo do własnego zdania.
  Ode mnie krótkie - POLECAM.

 • NI
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam tego pseudo gabinetu, to że maszyny ma się oryginalne to nie świadczy że ma się na wysokim poziomie zabiegi. Trzeba jeszcze potrafić go dobrze obsługiwać i dobrać wszystko odpowiednio do danego problemu. Niestety tutaj tego nie potrafią co bardzo mnie rozczarowało, ponieważ po konsultacji myślałam że to super gabinet. Pani tak pięknie o wszystkim opowiadała. Niestety rozczarowanie już podczas pierwszego zabiegu. W dodatku zimno w gabinecie!! Szkoda mojego czasu i pieniędzy tam wydanych.

 • KR
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja jestem bardzo zadowolona że ich znalazłam. Uważam,że warto skorzystać z ich usług, bo są jak najbardziej skuteczne. Efekty są bardzo zadowalajace a jeszcze tu taka fajna, miła obsługa. Jeśli chodzi o zabiegi to są wykonywane bardzo dobrze. W sumie to nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy. Pełen profesjonalizm.

 • OS
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam tego salonu, Panie wykonujące tam zabiegi są bez wykształcenia. Zapłaciłam dużo pieniędzy, ciągle odmawiane są zabiegi bo albo maszyna się popsuła albo ktoś chory. Skuteczność zabiegu zerowa! Jedynie posiniaczone całe ciało Po 2 zabiegu przez tydzień dochodziłam do siebie!!

 • HE
  4.0
  niezweryfikowany

  polecam instytut pieknego ciała w koszalinie - robiła zabiegi antycellulitowe przed wyjazdem na zimowy urlop. Chodzilam na zbiegi 2xw tygodniu, poczatkowe trochę bolało i miałam po 1 zabiegu małego siniaczka na udzie, ale dalej było ok. wzięlam karnet 15 zabiegów endermologii i moge spokojnie jechać na urlop, bo cellulitu prawie nie widać. dodatkowo mogę nosić mniejsze spodnie, bo zmniejszyla mi się bułki na bryczesie

 • HE
  5.0
  niezweryfikowany

  w Instytucie robie depilacje laserową. Zaczełam od pach, żeby zobaczyć jak to jest. Bałam się okropnie powikłań - naczytałam się na forach, takich rzeczy, że strach! Dość szybko przekonałam się, że zabiegi te troche bolą ale są do przeżycia. Już po pierwszym zabiegiem zauważyłam, że część włosów wypadła, a reszta jest dużo słabsza. Zdecydowałam, się że zrobie też bikini, bo strasznie wrastają mi włoski, a od klientki, która spotkałam w recepcji przed zabiegiem dowiedziałam się, że problem znika bezpowrotnie, więc zacisnę zęby i na sezon letni będę przygotowana. Polceam Instytut każdej pani - obsługa jest profesjonalna i budzi zaufanie.

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  w Instytucie przeszłam miesięczny program odchudzania. obiecali 1 rozmiar mniejsze ciuchy w 1 miesiąc i co...
  Super z brzucha zeszło mi aż 8 cm obwodu i przede wszystkim rozbyłam się "choinki" tłuszczowej na plecach.

 • AN
  4.0
  niezweryfikowany

  Od 2 m-cy chodzę na endermologie. Miałam tragiczny cellulit i w jakimś programie tv zobaczyła program o metodach na cellulit. okazało się, że właśbie endermologia, przynosi rewelacyjne rezultaty, więc zaintwestowałam i jest SUPER! UDA gładkie i chudsze a przede wszystkim nie widać tych dziur celulitowych. Polecam - bardzo fajne miejsce i miła obsługa.