Instytut Piękna Woronicza

Woronicza 33 lok C, 02-640 Warszawa

Jeśli szukasz rzetelnych informacji i starasz się dokonywać świadomych wyborów, zapraszamy Cię do świata Organic Series. Nasze kosmetyki tworzone są z pasją, z niezwykłą dbałością o każdy szczegół, przez ludzi nieobojętnych na stan środowiska naturalnego. Naszymi ekspertami kieruje chęć harmonijnego połączenia naturalnych składników z nowoczesnymi technologiami, bez szkodliwego oddziaływania na zdrowie i przyrodę. Jesteśmy głęboko przekonani, że przyroda od zawsze daje nam to, co dla nas najlepsze. Czerpiemy więc garściami z mądrości przodków i staramy się zaadaptować ją na potrzeby współczesności. Organic Series daje Ci luksus naturalnej organicznej pielęgnacji, stworzonej w zgodzie z naturą i w oparciu o jej dary.

Instytut Piękna Woronicza 33 powstał, ponieważ chcemy dzielić się swoją wiedzą i przekazać Ci naszą miłość do organicznej pielęgnacji. Pragniemy pomóc Ci odzyskać harmonię w życiu i sprawić, byś mogła nieustannie cieszyć się zdrowym, zadbanym i młodzieńczym wyglądem. Przygotowaliśmy niezwykłą ofertę proekologicznych zabiegów terapeutycznych, sygnowanych marką Organic Series, które przeprowadzamy na najnowocześniejszym sprzęcie, bezpiecznym dla Ciebie i środowiska. Dbamy o Twoją higienę, komfort fizyczny i relaks. Troszczymy się o wysoką jakość zabiegów i przyjazną atmosferę. Staramy się, aby nasze spotkanie było dla Ciebie źródłem satysfakcji i zadowolenia. Stawiamy przy tym na naturalność i prostotę, gdyż ufamy, że naturalne rytuały pielęgnacyjne dostarczą Twojej skórze dużo większych korzyści niż jakiekolwiek inne zabiegi. Przekonaj się, czego naprawdę potrzebuje Twoje ciało. Wyrzuć zbędną chemię i pokochaj naturalną siebie.

Salon w którym łączymy naturę i osiągnięciami najnowszej kosmetologii. Posiadamy szeroką gamę zabiegów Organicznych. Nasze kosmetyki używane do zabiegów są organiczne , naturalne, vegańskie, bez parabenów, sylikonów i konserwantów. A efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Przyjdź i przekonaj się.

Usługi różne
5.0
15 opinii

Opinie

 • M
  5.0
  henna/ regulacja - komplet

  Jak zawsze profesjonalna usługa i przyjemna atmosfera :)

 • AS
  5.0
  Organiczny zabieg na twarz dobrany indywidualnie do potrzeb - BASIC, henna/ regulacja - brwi

  Wizyty u Pani Oli to czysty relax (nawet kwasy:)
  Super kosmetyki, super zabiegi, super obsługa. Wszystkim bardzo polecam.

 • IW
  5.0
  Organiczny zabieg na twarz dobrany indywidualnie do potrzeb - BASIC

  Zabieg przeprowadzony profesjonalnie!

 • MA
  5.0
  Organiczny zabieg na twarz dobrany indywidualnie do potrzeb - BASIC, henna/ regulacja - brwi, henna/ regulacja - regulacja

  Super obsługa i atmosfera a pani Ola bardzo kompetentna,
  polecam

 • AG
  5.0
  Organic Clearing - BASIC

  Panią Olę polecam wszystkim!

Zespół

Joanna Krawczyk
Joanna Krawczyk
mgr kosmetologii
Rezerwuj
Ola Misiurska
Ola Misiurska
Kosmetolog
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.