Przejdź do głównej zawartości

IMEIAA - Instytut Medycyny Estetycznej i Anti Aging

Bajkowa 1c, 45-940 Opole (Niemodlińską cały czas prosto, następnie proszę wjechać na tzw. „Ślimak” po zajechaniu ze ślimaka, proszę skręcić w pierwszą ulicę w prawo prowadząca w kierunki Niemodlina. Po około 1km po prawej stronie będzie ulica Bajkowa :) )

Instytut Medycyny Estetycznej i Anti Aging

IMEIAA

Nazywam się Aleksandra Sobczyk-Smereczyńska,

Jestem lekarzem, absolwentką AM we Wrocławiu oraz pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti Aging w Warszawie. Na uczelniach zdobyłam kompleksowe wykształcenie, a wieloletnie doświadczenie w pracy ugruntowało moją wiedzę i umiejętności. Ponadto nadal śledzę nowości w branży i uczestniczę w szkoleniach.

Od lat prowadzę w Opolu własny gabinet medycyny estetycznej, wykonuję zabiegi odmładzające, modelujące, a także usuwam przebarwienia, rumień czy zmiany naczyniowe. W swojej pracy wykorzystuję między innymi laser frakcyjny, kwas hialuronowy, kolagen, nici haczykowe czy też PDO.

Pacjenci, którzy odwiedzają mój gabinet zadają wiele podobnych pytań, np. co to jest botoks, jak zmienia twarz, jak długo działa oraz jak często można go wykonywać. Są również ciekawi, co jest lepsze: kwas hialuronowy czy osocze bogatopłytkowe oraz interesują się charakterystyką obydwu substancji. Nierzadko zdarza się także, że odpowiadam na pytania o rezultaty, ich utrzymywanie się oraz częstotliwość wykonywania zabiegów określanych jako mezoterapia. Pacjenci przychodzący na konsultacje w moim gabinecie chcą również usłyszeć, czy medycyna estetyczna to dobry pomysł w danym wieku.

Wielu pacjentów gubi się w gąszczu różnych zabiegów, a dodatkowo boją się tzw. sztucznego efektu czy twarzy maski. Nie dziwią mnie te obawy, ponieważ poddając się zabiegowi pacjent musi zaufać lekarzowi, który jest dla niego obcą osobą. Bardzo ważne jest więc, żeby pacjent przychodząc do gabinetu medycyny estetycznej czuł się swobodnie oraz mógł pozbyć się ewentualnych wątpliwości. To ważne, aby pytać i uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące kwestie, a także mieć czas na rozważenie zaproponowanych zabiegów. W codziennej praktyce kieruję się mottem:

"W magii upiększania najważniejsze jest złudzenie naturalności, ale naturalności najwyższej próby”.

Dlatego moim pacjentom zawsze doradzam takie zabiegi, które usuwając niedoskonałości, przywracają piękny i naturalny wygląd.

Od niedawna odpowiadając na Państwa potrzebu rozszerzyłam zakres działalności mojego instytutu o profesjonalne zabiegi kosmetyczne przeprowadzane przez wykwalifikowanego kosmetologa.

Zapraszam do gabinetu medycyny estetycznej w Opolu.

Aleksandra Sobczyk- Smereczyńska

Właściciel Instytutu Medycyny Estetycznej w Opolu.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online