Instytut MEDESTETIS | Warszawa

Włodarzewska 81, 02-393 Warszawa

Instytut MEDESTETIS to marka innowacyjnej medycyny estetycznej, dedykowanej pięknu i profilaktyce zdrowotnej – tworzą go ludzie o wspólnej filozofii pracy i życia, budujący każdego dnia atmosferę do której pacjenci pragną powracać. Potwierdzeniem wysokiej oceny pacjentów było zdobycie tytułu NAJLEPSZEJ KLINIKI GALA BEAUTY STARS 2015.
Dynamiczny rozwój kliniki jest nierozerwalnie związany z karierą dr n. med. Joanny Kuschill-Dziurdy, założycielki i dyrektora medycznego MEDESTETIS, która od 2007 roku z dużym uznaniem wśród pacjentów zajmuje się medycyną estetyczną, czego potwierdzeniem było uzyskanie tytułu Lekarza Roku 2013 w plebiscycie czytelników Gazety Krakowskiej.

Zespół Instytutu MEDESTETIS tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną, innowacyjną technologię laserową oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i realizacji zabiegów.
Krakowska placówka jest zlokalizowana w sercu Małopolski, przy ulicy Odrowąża 18 i istnieje na rynku od 2007 roku – wykonując w tym czasie ponad 16 tys. procedur medycznych dla prawie 4 tys. pacjentów.
Warszawska placówka Instytutu MEDESTETIS to 5 gabinetów medycznych zlokalizowanych w wyjątkowym otoczeniu Parku Szczęśliwickiego, przy ul. Włodarzewskiej 81.

Zespół

Ka9b2089 kopia3 kopia 1
lek. med. Aneta Bembenek
 p4a1955
lek. med. Marta Sołtysiak
Data
dr n. med. Monika Grzelec - Mojzesowicz
 p4a1726
dypl. kosm. Marta Stępniak
 p4a1678
dypl. kosm. Kinga Walo
Data
lek. med. Katarzyna Zakrzewska

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Program lojalnościowy
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.