Instytut MEDESTETIS | Kraków

Iwona Odrowąża 18, 30-009 Kraków

Zapraszamy do Instytut MEDESTETIS. Nasza klinika medycyny estetycznej i naturalnej medycyny regeneracyjnej to miejsce cenione przez pacjentów. To właśnie dzięki ich uznaniu w 2015 i 2016 roku zostaliśmy wyróżnieni prestiżowymi tytułem Najlepszej Kliniki Gala Beauty Stars. W naszej pracy korzystamy z potencjału najnowszych technologii medycznych, które wspieramy ogromnym doświadczeniem. Specjalizujemy się w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii oraz dietetyki.

Założycielem oraz dyrektorem medycznym naszej kliniki jest dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda. To właśnie jej specjalistycznej wiedzy oraz ogromnemu zaangażowaniu zawdzięczamy dynamiczny rozwój MEDESTETIS. To osoba cechująca się ogromną wiedzą podpartą wszechstronnym wykształceniem medycznym i zmysłem artystycznym. To cechy, które są dla naszych Pacjentów najlepszą gwarancją bezpieczeństwa i zadowolenia. Co więcej, pani doktor skutecznie motywuje do zmian, dzięki indywidualnemu podejściu, promowaniu zdrowego stylu życia i wyjątkowej osobowości. Warto zaznaczyć, że dr Kuschill-Dziurda została wyróżniona tytułem Lekarza Roku 2013 w plebiscycie czytelników Gazety Krakowskiej.

Naszym Pacjentom oferujemy rewolucyjne usługi. Jesteśmy pierwszą kliniką medycyny estetycznej w Polsce, która opracowała autorskie programy kuracji anti-aging, a także długofalowe plany terapeutyczne, obejmujące zaawansowaną diagnostykę, leczenie zabiegowe i wdrożenie odpowiedniej diety. Pacjenci traktowani są holistycznie, a nasze usługi nie tylko poprawiają ich wygląd i samopoczucie, ale także skłaniają do prowadzenia zdrowego trybu życia oraz podbudowują pewność siebie i dają poczucie samoakceptacji. Nasza krakowska klinka, która powstała w 2007 r., cieszy się ogromnym powodzeniem oraz renomą wśród Pacjentów.

Zachęceni sukcesem krakowskiej kliniki postanowiliśmy otworzyć warszawską filię instytutu MEDESTETIS, w której znalazło się miejsce dla pięciu nowoczesnych gabinetów medycznych. Znajduje się ona w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, przy ul. Włodarzewskiej 81.

4.9
99 opinii

Opinie

 • RE
  5.0

  jestem bardzo zadowolona - polecam wszystkim depilację laserową w MEDESTETIS :-)

 • AN
  5.0

  Miła atmosfera i fachowa obsługa, do tego przyjemna muzyka w tle,polecam. POZDROWIENIA dla zawsze uśmiechniętej pani Magdy
  Ania

 • JU
  5.0

  Jak zwykle zabieg był wykonany perfekcyjnie. Polecam serdecznie każdemu kto szuka bezbolesnej depilacji laserowej.

 • EL
  5.0

  Bardzo mila atmosfera podczas wizyt lekarskich, wysoki profesjonalizm.

 • AN
  5.0

  Nieodmiennie jestem pod wrażeniem pracy Państwa Salonu. Wizyta jak ostatnio była niezwykle profesjonalna, a sam zabieg przyniósł zamierzone efekty.

Zespół

 p4a2919
dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda
5 new
lek. med. Anna Grodecka
Ania 1
lek. med. Anna Aseńko
4 profilowe
lek. med. Justyna Kostyra - Grabowska
Magda 1
dypl. kosm. Magdalena Gucik
Aga 1
dypl. kosm. Agnieszka Iwańczuk

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.