Instytut Kosmetyki Estetycznej

Wilczyńskiego 25E lok.03, 10-686 Olsztyn

INSTYTUT KOSMETYKI ESTETYCZNEJ
Pragnieniem Naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą znajdującą się na naszej stronie www.kosmetyka-estetyczna.pl

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. U nas kosmetyka estetyczna łączy się ze światem zaawansowanej kosmetologii twarzy i ciała.

DOŚWIADCZENIE
O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody. Został on wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Super Salon 2006 za Najlepszy Salon Kosmetyczny Roku. W 2007 roku otrzymał prestiżową nagrodę Perły Medycyny w kategorii kosmetologia. Businesswoman Roku 2014 w kat. Najlepsze instytuty piękna – kosmetologia i kosmetyka estetyczna.

Oferujemy fachowe konsultacje lekarskie oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta. Ściśle współpracujemy ze specjalistą chirurgii plastycznej oraz ze specjalistą dermatologiem. Szczególny nacisk staramy się położyć na skonfrontowanie wyobrażeń i oczekiwań pacjenta z realnymi możliwościami Chirurgii Estetycznej oraz Dermatologii.

Wiemy jak zadbać o urodę i kondycję zdrowotną Twojej skóry
Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Klientom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu. Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

Serdecznie zapraszamy !

5.0
36 opinii

Opinie

 • OL
  5.0
  Mikrodermabrazja korundowa podstawowy zabieg, Kawitacja ultradźwiękowa, Maska algowa

  Bardzo miła obsługa, czułam się bardzo dobrze podczas zabiegu. Dostałam rzetelne odpowiedzi na moje pytania. Polecam

 • BO
  5.0
  Depilacja broda

  jestem b.zadowolona z wykonanej usługi.

 • AN
  5.0
  Manicure hybrydowy

  Wszystko super na 6 :)

 • KA
  5.0

  Jak zwykle pełen profesjonalizm i niezwykle ciepła atmosfera.

 • KK
  5.0
  Usuwanie przebarwień/peeling węglowy/spłycanie blizn/usuwanie rozstępów twarz laserowy peeling węglowy, Kawitacja ultradźwiękowa

  5.0- żadnych zastrzeżen. Można poczuć się pięknie.

Zespół

Natalia Jarońska
Natalia Jarońska
Kosmetyczka
Rezerwuj
Paula Przewodowska
Paula Przewodowska
Kosmetolog
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Parking

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.