Instytut Kosmetyczny Arkana

Powstańców Wielkopolskich 35, 63- 840 Krobia

Dla nas to, jak skutecznie dbać o urodę nie jest tajemnicą. W Instytucie Kosmetycznym Arkana codziennie przed naszymi Klientkami odkrywamy sekrety piękna. Zajmujemy się profesjonalną stylizacją okolic oka – dbamy o wyraźnie zarysowane, kształtne brwi i długie, gęste rzęsy (przedłużamy je metodami 1:1, 2D oraz 3D), troszczymy się o piękną i gładką cerę (m.in. maseczki i peelingi), wykonujemy specjalistyczny manicure i pedicure, a także zajmujemy się depilacją. Co więcej, w Instytucie Kosmetycznym Arkana zatrudniamy zdolne linergistki, które zajmują się wykonywaniem efektownego makijażu permanentnego.

W naszym salonie pracują dyplomowane kosmetyczki, które wiedzą jak dobrać zabiegi najlepsze dla naszych Klientów. To osoby będące na bieżąco z trendami z branży, które stale doskonalą swoje umiejętności na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Co ważne, naszym Klientkom zawsze chcemy oferować usługi na możliwie najwyższym poziomie. To dlatego pracujemy tylko na najwyższej jakości kosmetykach i sprawdzonym, nowoczesnym sprzęcie. Nieustannie dbamy także o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Klientów.

Chcesz odwiedzić Instytut Kosmetyczny Arkana? Zapraszamy do Krobi, gdzie znajdziesz nas przy ul. Powstańców Wielkopolskich 35. Miło nam poinformować, że nasz gabinet jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a nasi Klienci mogą korzystać z dostępu do Internetu. Serdecznie zapraszamy!

Kosmetyczka
5.0
2 opinie

Opinie

 • KL
  5.0

  100% zadowolenia :) chętnie zawsze wracam na zabiegi. Miła atmosfera :)

  Klaudia 06.12.2017
 • MO
  5.0
  Monika 17.11.2017

Zespół

Employee default
Agata Busz
Employee default
Julia Ławniczak
Employee default
Daria Michalewicz

Udogodnienia

 • Parking
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.