Przejdź do głównej zawartości

Instytut Kosmetologii Estetyczej CHANTARELLE

ul. Dembego 12, wejście od ul. Relaksowej, 02-796 Warszawa

Instytut Kosmetologii Estetycznej CHANTARELLE oferuje specjalistyczne zabiegi dla najtrudniejszych problemów skóry twarzy i ciała oraz dla kompleksowej pielęgnacji urody. Natychmiastowe, wyraźne i długotrwałe efekty działania zabiegów spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
W zabiegach na twarz i ciało stosowane są profesjonalne kosmetyki i urządzenia CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics. Misja CHANTARELLE łączy najnowsze, światowe technologie, specjalistyczną wiedzę naukową i nowatorskie rozwiązania z kosmetologii i dermatologii. Preparaty zabiegowe wyróżnia bogaty i zróżnicowany skład oraz innowacyjne metody aplikacji, które to pozwalają nie tylko niwelować skutki, ale i sięgać przyczyny wielu problemów skóry. Zastosowane składniki aktywne mają wysoki stopień aktywności dermokosmetycznej i maksymalną efektywność działania. Celem przyświecającym firmie jest upiększanie, przy jak najmniejszej ingerencji. Zabiegi CHANTARELLE mają na celu wspomagać skórę, mobilizować ją do naturalnej odnowy.
W Instytucie dostępna jest również pełna oferta preparatów do pielęgnacji domowej CHANTARELLE. Dermokosmetyki można zamawiać podczas wizyty w Instytucie, telefonicznie lub e-mailem przed wizytą lub też za pośrednictwem e-sklepu www.chantarelle.pl

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

FERAJNA

Warszawa, Andersa 6
5.0
838 opinii
FERAJNA

Dziewczyny Beauty Bar

Warszawa, Krasińskiego 24
5.0
1066 opinii
Dziewczyny Beauty Bar

Her Eyes Studio

Warszawa, Hoża 41/22
4.9
2230 opinii
Her Eyes Studio

Easy Waxing - Śródmieście

Warszawa, Grzybowska 39
4.9
7728 opinii
Easy Waxing - Śródmieście