Przejdź do głównej zawartości

Instytut Glamour

Racławicka 6, 21-040 Świdnik

Glamour Instytut Urody to salon, w którym zadbasz o swoje piękno w kompleksowy sposób. W jednym miejscu możesz wykonać wiele różnych zabiegów upiększających, odmładzających, oczyszczających odchudzających oraz regenerujących.

Jak na usługi glamour przystało, oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Nasi doświadczeni manicurzyści i pedicurzyści zadbają o piękno oraz zdrowie Twoich stóp i dłoni. Makijażyści dołożą wszelkich starań, aby zrobić Cię na bóstwo. Kosmetyczki sprawią, że problemy pielęgnacji skóry twarzy i ciała, nie będą dla Ciebie zagadką. Pomogą zadbać o prawidłowy stan skóry. Specjalnie dla Ciebie wykonają zabiegi odmładzające, oczyszczające oraz regenerujące skórę, które możesz uzupełnić o kompleksowe zabiegi depilacyjne.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci w trakcie zabiegu czuli się komfortowo i mogli w pełni się zrelaksować. Dlatego, atmosfera panująca w salonie jest nietuzinkowa.

Pełną listę usług znajdziesz poniżej lub odwiedzając nasz Instytut Urody, który mieści się przy ul. Racławickiej 6 w Świdniku.

Serdecznie zapraszamy!