Przejdź do głównej zawartości

Wsparcie

Znajdziesz tutaj profesjonalistów z różnych branż, którzy dołączyli do nas w ramach akcji #wspieramywsieci. Pojawią się tu psychologowie, terapeuci, mentorzy, szkoleniowcy, nauczyciele języków, logopedzi oraz wielu innych specjalistów pomagających w rozwoju osobistym czy też udzielających wsparcia w różnych dziedzinach naszego życia. W ich ofercie dostępne będą również wygodne konsultacje online!

Pokaż w mojej okolicy »
Wsparcie

Czym jest akcja #wspieramywsieci?

To inicjatywa Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, mająca na celu wspieranie kobiet prowadzących własne biznesy - szczególnie w trudnych czasach pandemii. Moment.pl dołączył do akcji, aby ułatwić takim firmom rozwój w sieci, dokąd wiele z nich przeniosło swoją działalność w dobie kryzysu. Właśnie dlatego zaprosiliśmy tu specjalistów także spoza branży beauty, a dzięki temu przygotowaliśmy sporo nowości dla Ciebie!

Konsultacje online

Wraz z nowymi specjalistami w Moment.pl pojawią się także nowe możliwości. Będą to między innymi wygodne konsultacje online, które znajdziesz w ofertach firm z działu Wsparcie. Dzięki takim konsultacjom zyskasz możliwość skorzystania z porad wybranych ekspertów niezależnie od tego, w jakim mieście mieszkasz. Dojazd do gabinetu nie będzie już przeszkodą!

Cennik usług nowych specjalistów

Nowe firmy dołączą do Moment.pl na tych samych zasadach co te, które były z nami już wcześniej. W kategorii Wsparcie pojawią się ich indywidualne wizytówki, w których znajdziesz wszelkie niezbędne informacje - w tym także oferty i cenniki. Za pośrednictwem wizytówek jak zwykle umówisz się też na wizyty i konsultacje, a także zapłacisz online.