Przejdź do głównej zawartości

Trening personalny Warszawa Mokotów

Płatności online
HAIRMATE.Mokotów - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE.Mokotów

Inne

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
Płatności online
Sprzedaż bonów

Asia zrobiła wywiad, aby zrozumieć moje oczekiwania. Zaproponowała 2 rozwiązania i strasznie się cieszę, że jej zaufałam. Kolor jest świetny, włosy delikatne. Cierpliwie i z uśmiechem na ustach wytłumaczyła zasady pielęgnacji. Do tego jest mega miła i kontaktową osobą. Asia jak to czytasz to pełna profeska we wszystkim. Dzięki i do zobaczenia :)

Mawawo - Salon Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Inne

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
4.97

To, co robi Pani Ira (i nie tylko Ona, ale dzisiaj trafiłam ponownie w Jej ręce), to nie tyle nawet profesjonalizm najwyższej próby, ale wręcz sztuka. Niezmiennie wychodzę zadowolona w 200%, z planami na kolejne zabiegi. POLECAM!

Płatności online
Bezpieczny salon
Ce-Ce Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Bolesława Limanowskiego 11m, 02-943 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon

Pani doktor, jak zwykle merytoryczna, świetnie doradza i ocenia stan skóry. Realistyczna w ocenach czasu rehabilitacji po zabiegu, co jest bardzo ważne w planowaniu życia zawodowego i rodzinnego. Przy merytoryce jednak ciepła i empatyczna. Przy tym dowcipna. I podśpiewuje sobie robiąc trudny zabieg. Rewelacja!

Płatności online
Bezpieczny salon
Ekspert Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Ekspert Kosmetyczny

Inne

Puławska 228 lok.11, 02-670 Warszawa
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Jak zawsze, wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Joanna jest taktowna, otwarta, pełna optymizmu i służy dobrymi radami. Jej wiedza i profesjonalne podejście do pracy są niewątpliwą wizytówką gabinetu. Co najważniejsze, zabiegi w połączeniu z pielęgnacją domową działają i przynoszą efekt. Polecam!