Trening personalny Warszawa Mokotów

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Inne

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
269 opinii

Naprawdę najlepsi. Byłam pewna, że nie mogę robić sobie hybrydy. Dotychczas w innych salonach każdy zabieg kończył się "papierowymi" paznokciami. Trafiłam w końcu do Mawawo i mam długie, twarde pazury z doskonale utrzymująca się hybryda nawet 3-4 tyg!

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16191 opinii

Pani Klaudia opiekuje się moją urodą od wielu lat i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby robić to lepiej niż ona ! ;-) Także mój ostatni zabieg na twarz był miłym początkiem dnia, a komfort i nawilżenie po nim towarzyszyły mi całą sobotę :) Pozdrawiam.

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

Inne

ul. Chocimska 18, , 00-791 Warszawa, tel. 579 061 275
5.0
203 opinie

Zabiegi były wykonane w pełni profesjonalnie, z zastosowaniem bezpiecznych kosmetyków. Atmosfera podczas zabiegu bardzo miła. Świetny sposób na pielęgnację i relaks w ciąży. Serdecznie polecam.

Fryzma & Kosma

Fryzma & Kosma

Inne

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
769 opinii

Jestem zachwycona. Pani Ania uważnie wysłuchała czego oczekuję. Koloryzacja wyszła znakomicie. Już dawno nie miałam tak ładnego koloru. Potem strzyżenie, i tu też pełen sukces. Pierwszy raz od bardzo dawna nie musiałam po powrocie do domu układać po swojemu włosów. Wrócę na pewno i bardzo dziękuję Pani Ani za super obsługę.

Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa

Inne

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
317 opinii

Zdecydowalam sie na zabieg Alma - wspanialy efekt juz po pierwszym zabiegu! Polecam dla Pań, ktore chca w szybkim czasie pobudzic uwalnianie wody z organizmu i ujedrnic skore. Wizyta u Pani Katarzyny to bylo wyjatkowe doświadczenie - merytoryczna rozmowa, kompleksowe podejscie do potrzeb klienta.

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Inne

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
164 opinie

Usługę oceniam bardzo pozytywnie, Pani Lilla jest bardzo komunikatywna i z chęcią doradza przy wyborze fryzury. Dodatkowo pamięta w jaki sposób było wykonywane ścięcie poprzednim razem co znacznie usprawnia wizytę. Serdecznie polecam!

Pięknoteka

Pięknoteka

Inne

Obrzeżna 1c, 02-691 Warszawa
5.0
472 opinie

Piękny kontur, arcydokładność i kultura to standard, do którego Pani Paulina przyzwyczaiła mnie i zapewne wszystkich swoich Klientów. Lakiery, na których pracuje, trzymają się rekordowo długo. Nie wyobrażam sobie lepszej i bardziej profesjonalnej opieki. Serdecznie polecam.

Homemade Lashes

Homemade Lashes

Inne

Batalionu AK Bałtyk 5 lok. U3 , 00-713 Warszawa
5.0
133 opinie

Jestem niesamowicie zadowolona z powiększania ust w tym salonie! Taki zabieg wykonywałam już trzeci raz, ale po raz pierwszy tutaj. Moje usta zyskały zupełnie nowy kształt, właśnie taki jakiego oczekiwałam, na dodatek zabieg był wyjątkowo bezbolesny! Na pewno wrócę i polecam każdemu!