Przejdź do głównej zawartości

Trening personalny Warszawa Mokotów

HAIRMATE.Mokotów - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE.Mokotów

Inne

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
Sprzedaż bonów

Asia zrobiła wywiad, aby zrozumieć moje oczekiwania. Zaproponowała 2 rozwiązania i strasznie się cieszę, że jej zaufałam. Kolor jest świetny, włosy delikatne. Cierpliwie i z uśmiechem na ustach wytłumaczyła zasady pielęgnacji. Do tego jest mega miła i kontaktową osobą. Asia jak to czytasz to pełna profeska we wszystkim. Dzięki i do zobaczenia :)

Ce-Ce Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Peptydowy zabieg Larens wykonany przez Panią Kamilę to nawilżona , wygładzona, świetlista cera. Po zabiegu czuję się zrelaksowana, wypoczęta - a to wszystko dzięki pani Kamili. Pełny profesonalizm i fantastyczna atmosfera podczas zabiegu. Dziękuję :-).

Fryzma & Kosma - zarezerwuj wizytę

Fryzma & Kosma

Inne

Bruna 34, 02-523 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Jak zwykle wizyta w salonie na najwyższym poziomie. Piękny kolor i super strzyżenie - pierwszy raz byłam u Pani Ewy i jestem zachwycona. Manicure u Pani Magdy jak zwykle 😍💓. Dziękuję.

 Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek - zarezerwuj wizytę

Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Inne

ul. Puławska 136 lok. 61, 02-624 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, Pan Doktor zjawił się punktualnie, wizyta przebiegła wzorowo, po badaniu udzielił wyczerpujących odpowiedzi i wyjaśnił wszystkie kwestie związane z leczeniem. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeb w przyszłości na pewno wrócę.