Trening personalny Warszawa Białołęka

KB_Mobilna Kosmetolog

KB_Mobilna Kosmetolog

Inne

Mehoffera 66a/3, 03-131 Warszawa
5.0
54 opinie

To moja kolejna wizyta i z pewnością nie ostatnia. W końcu znalazłam osobę, która z należytą dbałością zajęła się moimi zmęczonymi stopami. Piękny kształt paznokcia, gładkie pięty i usunięte modzele. Dziękuję :-)

Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Inne

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
330 opinii

Cena nieadekwatna do jakości usługi. Rzęsy maksymalnie podkrecone(skręt D) gdzie wyraźnie prosiłam o C lub B. Mała objętość(2-3D), dwie prośby pod koniec zabiegu o dokładne wyklejenie kącików zewnętrznych. Czas wykonania-3,5h. Śmiech na sali, nie polecam.

Yasumi Białołęka

Yasumi Białołęka

Inne

Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa
4.9
157 opinii

Pani, która wykonywała zabieg była bardzo miła. Informowała o każdym kroku i z fachowym podejściem podeszła do mojej problematycznej skory. W trakcie zabiegu bez zająknięcia odpowiadała na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona - myśle, ze moja skora również. Będę wracała regularnie na zabiegi.

Kosmetyka Profesjonalna MADAME

Kosmetyka Profesjonalna MADAME

Inne

Ceramiczna 7 lokal 4, 03-126 Warszawa
5.0
59 opinii

Pani Marcelina to świetna osoba, która zna się na tym, co robi. Wytłumaczyła mi dokładnie, na czym polega zabieg i wykonała go bardzo profesjonalnie. Salon jest piękny i zadbany, można się odprężyć przy relaksującej muzyce :) mogłabym przychodzić do Pani Marceliny codziennie! POLECAM

YourSkin

YourSkin

Inne

Skarbka z Gór 15U / U2, 03-287 Warszawa
5.0
69 opinii

Efekt super. Jestem bardzo zadowolona. Od razu po zabiegu skóra jest jakby jędrniejsza, drobne zmarszczki, szczególnie na czole, wygładzone. A to dopiero początek bo na pełne efekty czekamy 3 miesiące. Polecam zabieg oraz miłą obsługę.

Salonik Urody

Salonik Urody

Inne

Myśliborska 98F, 03-185 Warszawa
5.0
35 opinii

Zapraszamy do Saloniku Urody! Jesteśmy specjalistkami w zakresie kosmetyki i kosmetologii - pasjonujemy się dbaniem o ludzkie ciało. Oferta naszego gabinetu jest bardzo obszerna - znajdziesz w niej usługi pielęgnacji ciała, twarzy oraz dłoni i stóp. Pomogłyśmy już wielu osobom w walce o pię

Si Bella SPA

Si Bella SPA

Inne

Strumykowa 6 a lok.1, 03-138 Warszawa
5.0
81 opinii

Przyjemna i profesjonalna obsługa. Podczas zabiegu, dzięki Pani Pameli można poczuć się bardzo komfortowo, a sam zabieg został wykonany z jak największym zaangażowaniem oraz skrupulatnością. W końcu mam dobrze wyregulowane brwi. Polecam jak najbardziej!

REFRESH

REFRESH

Inne

Modlińska, 199a, 03-122 Warszawa
5.0
50 opinii

Oceniam wizytę na 5,0 . Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Będąc w salonie zawsze pozwalam Pani Oli "poszaleć" z malowaniem moich paznokci. Nigdy się nie zawiodłam i tym razem było tak samo. Moje paznokcie poczuły lato a ja razem z nimi.

Gabinet Rehabilitacji i Masażu Body Re-Start

Gabinet Rehabilitacji i Masażu Body Re-Start

Inne

Maciejewskiego 3, 03-187 Warszawa
0.0
Brak opinii

Nazywam się Tomasz Jaroszewski. Jako absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF i wielki entuzjasta aktywnego spędzania czasu, wiem, jak ważny jest ruch i utrzymywanie organizmu w dobrej kondycji. Niestety ciągły stres i szybkie tempo życia nie sprzyja prozdrowotnemu podejściu. Notoryczn

Salony z tej samej miejscowości