Trening personalny Gdańsk

379 wyników

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Trener personalny

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
728 opinii

Miła, konkretna i kompetentna obsługa to z pewnością plusy tego salonu. Podczas zabiegu na twarz mimo, że nie należał do najprzyjemniejszych czułam się zrelaksowana. Pani potrafiła doradzić, ocenić stan mojej skóry i dobrać inne odpowiednie mam nadzieję zabiegi.. dzięki czemu zostanę stałą klientką tego salonu.

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Trener personalny

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
827 opinii

Polecam pania masażystkę :) świetny masaż i duza wiedza, która pani lubi się dzielić. Naprawdę miło być w rękach kogoś kto się zna na pracy i wykonuje ja ze szczerym uśmiechem :)

FIVE SENSES float spa

Trener personalny

Norwida 4, 80-280 Gdańsk
5.0
372 opinie

Niesamowite miejsce, wspaniała obsługa i niezapomniane doświadczenie. Do dziś czuję efekty tej sesji. Przed sesją Pani wytłumaczyła wszystko krok po kroki, dzięki temu nie miałam uczucia zagubienia i dobrze wiedziałam co i kiedy robić. Po sesji, Pan w recepcji był przemiły i opiekuńczy. Szczerze polecam miejsce, jak i floating.

Nature Life Maja Lewandowska

Trener personalny

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
5.0
170 opinii

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni naszą pierwszą wizytą! Pani Maja poświęciła nam dużo czasu i zadała wiele pytań o nasze nawyki żywieniowe. Bardzo nas zmotywowała i nakreśliła ścieżkę naszej współpracy. Pokazała nam gdzie popełniamy błędy i nad czym będziemy wspólnie pracować.

MAM

Trener personalny

aleja Rzeczypospolitej 4, 80-369 Gdańsk
4.8
61 opinii

Profesjonalnie wykonaną usługa. Mogłam podyskutować z Panią o zamierzonym efekcie i użytych kosmetykach, zostały mi polecone inne zabiegi dobrane do mnie. Pani poza tym, że jest doświadczona i profesjonalna to jeszcze sympatyczna. Polecam i Panią i zabieg🙂

Salon Pielęgnacji Zwierząt GROOMOTEKA

Trener personalny

Lecha Bądkowskiego 13, 80-137 Gdańsk
5.0
30 opinii

Wizyta w Salonie Groomoteki jak zawsze jest bardzo miłym przeżyciem zarówno dla Spajkiego jak i dla mnie : ) Piesiulek wyszedł ZUPEŁNIE odmieniony! Normalnie Nowy York :) Pani Marta zawsze miła i życzliwa totalnie oczarowała mojego pupila.

Mandala Float Studio

Trener personalny

Rzeźnicka 2/69, 80-822 Gdańsk
5.0
31 opinii

Drugi raz korzystałam z floatingu w tym miejscu. Wyciszyłam się, zregenerowalam i co najważniejsze zniknęły moje bóle kręgosłupa. Woda ma idealną temperaturę a po zabiegu moja skòra stała sie bardziej miękka. Studio jest ladnie urządzone, czuje się tam wyjatkowo i na pewno będę korzystac z tej formy relaksu. Polecam

Studio Urody Lea

Trener personalny

Cygańska Góra 4A, 80-171 Gdańsk
4.8
17 opinii

Wyszłam z pełnym przeświadczeniem zadowolenia z wykonanej usługi. Bardzo miła, przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do klienta, pełen profesjonalizm. Odwiedziny w tym salonie to sama przyjemność. Ocena na pełne "5" (SKŁONNA BYŁABYM DAĆ WIĘCEJ - ZA MAŁA SKALA).