Przejdź do głównej zawartości

Trener personalny Kraków Podgórze

Body Time Studio treningu personalnego EMS Kraków - zarezerwuj wizytę

Body Time Studio treningu personalnego EMS Kraków

Inne

ul. Lipska 8/U2, 30-721 Kraków

Trening testowy jest świetną opcją aby sprawdzić czy ten rodzaj aktywności będzie dla nas odpowiedni. Profesjonalne podejście i miła, luźna atmosfera przyciągają do tego miejsca a Ola jest przesympatyczną osobą! :)

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Inne

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

To była moja pierwsza wizyta u p. Ani i myślę, że nie ostatnia. Jestem bardzo zadowolona. Super dobrany kolor i bardzo dobre cięcie. Pani Ania fajnie doradza i jest otwarta na sugestie. Polecam:-)

Bezpieczny salon
Beauty M Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Beauty M Studio Urody

Inne

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Wspaniała wizyta! Pani Iryna jest przesympatyczna! Zabieg wykonany profesjonalnie, we wspaniałej atmosferze, wszystko od początku do końca pięknie wytłumaczone. Widać i zaangażowanie pani Iryny i mimo, iż zabieg trwał 2h nie schodził jej uśmiech z twarzy co przełożyło się na poczucie wspaniale spędzonego czasu. Polecam z serca!

Płatności online
Loveliness Beauty Room  - zarezerwuj wizytę

Loveliness Beauty Room

Inne

Bagrowa 80/44, 30-733 Kraków
4.97
Płatności online
Sprzedaż bonów

Chodzę do Pani Pauliny już od dłuższego czasu, zawsze jestem bardzo zadowolona. Usługa na najwyższym poziomie, szybko, sprawnie, ale też bardzo dokładnie. Pazurki są śliczne, wzory niepiwtarzalne. Wszystko co sobie zamarzę pani Paulinka zrobi, nawet motylka ;) Bardzo dziękuję i polecam wszystkim ten salon. Pozdrawiam

Bezpieczny salon
My Body Clinic - zarezerwuj wizytę

My Body Clinic

Inne

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Polecam! Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i w przemiłej atmosferze (jak zawsze) ;). Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem, (również wtedy, gdy jest to kolejna wizyta). Za każdym razem, co oczywiście odbieram na plus, jesteśmy informowani o właściwej pielęgnacji skory po zabiegach. W razie pytań, zawsze uzyskuję odpowiedź.

Płatności online
Bezpieczny salon
Moda na Sukces - zarezerwuj wizytę

Moda na Sukces

Inne

Tadeusza Romanowicza 5, 30-702 Kraków
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Obie Panie,Dominika i Karolina to profesjonalistki. Potrafią zaproponować najlepsze rozwiązanie. Miłe, grzeczne i uśmiechnięte. Salon czysty i pachnący świeżo podaną kawą. Miło się tam spędza czas. Polecam🙂

MG Beauty Concept - zarezerwuj wizytę

MG Beauty Concept

Inne

Zabłocie 25/L06, 30-701 Kraków

Polecam zabiegi w wspaniałym salonie, gdzie klient/ka jest w centrum zainteresowania. Klimatyczny wystrój, profesjonalna obsługa, wysokie standardy higieny. Jestem zadowolona z dermomasaży, przynoszą efekty już w początkowej fazie. Polecam spotkania u Pani Patrycji.