Konsultacja z trenerem personalnym Warszawa Ochota

730 wyników

Babalab - centrum depilacji

Trener personalny

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
128 opinii

Wizyta u Pani Kasi to czysta przyjemność (nawet nie patrzac na delikatne nieprzyjemne odczucia),profesjonalizm jeśli chodzi o świadczoną usługę i zawsze interesująca rozmowa

Tallulah Hair & Beauty

Trener personalny

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
487 opinii

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.

Fifty Fifty Concept

Trener personalny

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1478 opinii

Pani Marta Specjalista przez wielkie „P”. Konkretna, rzeczowa, profesjonalistka! Słucha co się mówi, proponuje, tłumaczy a efekt końcowy powala z nóg <3 Wracać będę regularnie :) Z piętra wyżej ukochałam sobie Panią Olę. I też wrócę na zabiegi jak tylko odstawię dziecię od piersi :) Pozdrawiam całą Załogę Fifty Fifty Concept 👍🏻

NEWLOOK's Institute

Trener personalny

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1356 opinii

Hello, Thank you very much for the awesome treatment it has a very good effect. I'm charmed by Alexandra's professionalism, care and approach. My sincere thanks to her and the whole team.

Salon kosmetyczny Och Beauty

Trener personalny

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
262 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

Twój Salon

Trener personalny

Mokotowska 5/7, 00-640 Warszawa
5.0
66 opinii

Byłam pierwszy raz. Miejsce zaskoczyło mnie cudowną aurą i wystrojem 😍 przemiła i pomocna Pani na Recepcji 🤗 wizyta umówiona z godziny na godzinę co w tym dniu było awykonalne w innym salonie ☺️ Polecam każdemu!

Relax in SPA

Trener personalny

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1903 opinie

Fantastyczne miejsce. Masaż cudowny, wykonany perfekcyjnie. Atmosfera salonu sprzyja wyciszeniu i relaksacji. Była to już moja druga wizyta i wiem na pewno, że będą kolejne. Skusiłam się ponadto na zakup naturalnych kosmetyków, które również są w ofercie. Polecam serdecznie!

Fryzma & Kosma

Trener personalny

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
682 opinie

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.

The Pedicure Spa

Trener personalny

Chłodna 48, lok. U4, 00-872 Warszawa
4.9
1977 opinii

Pani Sylwia wyleczyła mojego dorastającego syna z trądziku młodzieńczego. Pani Sylwia jest osobą delikatną, taktowną, cierpliwą i profesjonalną. To prawdziwe szczęście trafić na takiego fachowca!

Studio Pemodelan - Gabinet Zdrowego Ciała

Trener personalny

Wilcza 25 lok 8, 00-544 Warszawa
4.9
509 opinii

Generalnie wszystko w porządku. Trzeba mieć na uwadze, że jest to salon w mieszkaniu i nie wszystkim może się to podobać. Mi jednak zupełnie nie przeszkadzało. Bardzo miła obsługa. W te piekielne upały tuba była może niezbyt trafionym pomysłem ale masaż całego ciała i stóp genialny. Polecam