Konsultacja z trenerem personalnym Kraków

1584 wyniki

Salony z podobnych kategorii

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
664 opinie

Druga moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczony efektem wykonywanych zabiegów. Bardzo miła i sympatyczna Pani, która tłumaczy szczegółowo krok po kroku co zostanie wykonane oraz sam efekt po wykonaniu jest super. Miła atmosfera, jestem bardzo zadowolony i wrócę ponownie 😊.Polecam!!!

Blue Nails&Beauty

Inne

Lubostroń, 15, 30-383 Kraków
5.0
658 opinii

100% satysfakcji! Pani Tamara jest absolutną profesjonalistką, potrafi bardzo dobrze doradzić a efekt końcowy był lepszy niż na zdjęciu z pomysłem na zdobienie, które jej pokazałam.

PazuMalu Czyżyny

Inne

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
4.9
337 opinii

Po długim poszukiwaniu wreszcie udało mi się znaleźć Salon spełniający wszelkie moje oczekiwania. Paznokcie wykonane są perfekcyjnie, bardzo duży wybór lakierów, a Panie przemiłe! Czułam się rozpieszczona :) Idealne miejsce na relaks dla każdej Kobiety - świetna atmosfera i przepyszna kawa. Nie mogę doczekać się kolejnej wizyty!

My Body Clinic

Inne

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków
5.0
1541 opinii

Bardzo pozytywne zaskoczenie zabiegiem :) praktycznie zerowy poziom bólu a efekty zapowiadają się rewelacyjnie. skorzystam z całego 10-zabiegowego pakietu. Pani Agata jest profesjonalistką, która nie da się zaskoczyć żadnym pytaniem w zakresie kosmetologii. Brawo:)

Gabinet kosmetyczny Arnika

Inne

Borkowska 29e/5, 30-438 Kraków
5.0
147 opinii

Manicure wykonany bardzo solidnie. Jesli chodzi o brwi to nareszcie znalazlam to czego szukalam. Henna i kształt - bosko!!! Depilacja brazylijska - nie nalezy do przyjemnych zabiegow, ale Pani Klaudia wykonala caly zabieg sprawnie :) Na pewno bede wracać do tego salonu! Polecam.

Beauty M Studio Urody

Inne

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1801 opinii

Pani Monika to przemiła osoba! Przede wszystkim myśli o tym co dobre dla klienta. Zaproponowała mi inną usługę niż ta na którą przyszłam oryginalnie z myślą o poprawie kondycji moich paznokci. Polecam!

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Inne

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5821 opinii

Do Pani Patrycji zawsze wracam i każdego z rodziny bym jej powierzyła. Osoba o wspaniałym sercu prywatnie i zawodowo bezwzględna profesjonalistka zawsze dbająca o zarówno techniczne aspekty jak i zwykłą ludzką atmosferę, poczucie komfortu i spokoju. 😉

Maripossa Styl

Inne

Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków
4.9
356 opinii

Zawsze jestem bardzo zadowolona z usług salonu. Właśnie pierwszy raz przedłużałam rzęsy metodą 1:1 u Pani Oli. Rzęsy zrobione precyzyjnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami -wyglądają efektownie a jednocześnie bardzo naturalnie. Polecam! :)

Salon Kosmetyczny Siedem Marzeń

Inne

Miłkowskiego, 7/u3, 30-349 Kraków
4.9
458 opinii

Jak zawsze przyjemnie i profesjonalnie. Do salonu przychodzi się jak do przyjaciółek z którymi można pogadać pośmiać się a jednocześnie usługi są na najwyższym poziomie. Chodzę tam już ponad rok i nigdy się nie zawiodłam. Świetny salon, świetna obsługa, usługi na najwyższym poziomie i rewelacyjna atmosfera