Przejdź do głównej zawartości

Tatuażysta Warszawa

Bezpieczny salon
Studio Tatuażu Artystycznego TIME 4 TATTOO - zarezerwuj wizytę

Studio Tatuażu Artystycznego TIME 4 TATTOO

Inne

Obrońców Tobruku 18D m 134, 01-494 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

To już 6 wizyta w Time4Tattoo. Jak zwykle przyszłam z pomysłem, który Patryk przełożył na język tatuażu w sposób artystyczny i absolutnie perfekcyjny. Miła atmosfera, fajna rozmowa, zachowany reżim sanitarny, ale przede wszystkim zachwycający obrazek na skórze :-)

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Cosmo Medica - zarezerwuj wizytę

Salon Cosmo Medica

Inne

Żytnia 18/lokal G, 01-014 Warszawa
4.86
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i zabiegu. Pani Agnieszka R. bardzo miła. Wytłumaczyła mi przebieg zabiegu i doradziła dobór odpowiednich kwasów, pielęgnacji domowej. Zabieg przebiegł w bardzo przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do klienta.

Płatności online
Bezpieczny salon
Microderm - zarezerwuj wizytę

Microderm

Inne

Łojewska 3, 03-392 Warszawa
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Kasia to bardzo ciepła i miła osoba. Byłam na masażu twarzy, szyi i dekoltu. Wykonany perfekcyjnie. Daję też bardzo duży plus za urządzenie gabinetu, Jasne wnętrze, proste meble. Jestem zadowolona, zapisałam się na następny masaż za dwa tygodnie. Polecam

Bezpieczny salon
Luna Arte Tattoo and Piercing - zarezerwuj wizytę

Luna Arte Tattoo and Piercing

Inne

Aleja Bohaterów Września, 22/U5, 02-389 Warszawa
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Luna Arte Tattoo & Piercing to profesjonalna pracownia tatuażu artystycznego i piercingu, o podwyższonym standardzie, w której wykonujemy tatuaże artystyczne w różnych stylach, piercing oraz laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego brwi. Wszystkie artystki tworzące w Lunie łączy

Płatności online
Touché Tattoo - zarezerwuj wizytę

Touché Tattoo

Inne

Krucza 47a/3, 00-509 Warszawa
0.0
Brak opinii
Płatności online
Sprzedaż bonów

W 2014 wpadliśmy na pomysł założenia studia. Nic szczególnego, o tym samym, w tym samym czasie, pomyślało zapewne tysiące innych osób. Szczególnym za to, jest to, że pomysł wszedł w życie i działamy sobie od tamtego czasu. Za sprawą Arlety, Krzyśka, Ewy, Justyny, Marcina, Miłki, Piotra

Salony z podobnych kategorii

Szukasz studio tatuażu w Warszawie?

Jeżeli tatuowanie zawsze uznawane było przez Ciebie jako rodzaj sztuki i  Twoim pragnieniem było posiadanie jednego (lub kilku, a nawet kilkunastu) na swoim ciele to jest to idealne miejsce, aby znaleźć odpowiedni salon tatuażu w Warszawie. Warszawa jako stolica, stanowi kolebkę artystycznego kunsztu w każdej możliwej dziedzinie i z pewnością, korzystając z Portalu Moment znajdziesz  studio idealne, które wykona Twój tatuaż. Korzystając  z serwisu masz możliwość umówienia wizyty zaledwie jednym kliknięciem, bez telefonowania czy osobistej wizyty w salonie. Ponadto na stronie jest możliwość skorzystania z filtrów, które ułatwią poszukiwanie, sortując oferty według ceny, rodzaju usług czy lokalizacji. Dużym atutem jest fakt, że na Moment.pl możesz użyć funkcji lokalizacji, a portal sam znajdzie studio tatuażu najbliżej Ciebie! Tatuażyści w Warszawie specjalizują się w różnych stylistykach, od realizmu, watercoloru, dotworku czy minimalizmu po wzory kwieciste, naturalne, mandale, wzory etniczne etc. Jeśli zatem zdecydujesz się na swój konkretny wzór tatuażu, bezproblemowo dobierzesz artystę, który go wykona. Serwis zawiera także opinie użytkowników, którzy wcześniej już odwiedzili dane studio, co pozwala na łatwą i przejrzystą weryfikację oraz przeczytanie opinii na temat tatuażystów.

Jak wygląda proces przygotowania do zabiegu?

Po umówieniu się na wizytę, należy stawić się o wyznaczonej godzinie w studio. Jeżeli korzystasz z gotowego wzoru, który znajduje się w portfolio danego tatuażysty, lub masz wybrany wzór z internetu, bądź naszkicowany samodzielnie, tatuażysta może od razu przystąpić do procesu tatuowania. Jeśli jednak masz swój pomysł, ale nie masz konkretnego wzoru to pierwsza wizyta w studio polega na ustaleniu szczegółów dotyczących tego, jak będzie wyglądać Twoja przyszła ozdoba. Tatuażysta, pracujący w konkretnej stylistyce wykonuje projekt, na podstawie inspiracji, bądź opisu, który został mu przedstawiony. Na kolejnej wizycie, po zaakceptowaniu przez Klienta projektu, można przystąpić do działania. Ważne jest, aby przed zabiegiem spożyć posiłek, ponieważ tatuowanie w przypadku obszernych wzorów może trwać nawet kilka godzin. W przypadku bardzo dużych tatuaży (np. na całe plecy) koniecznością jest wykonanie ozdoby podczas kilku wizyt, tzw. sesji. Przed zabiegiem absolutnie nie wolno  przyjmować leków przeciwbólowych, takich jak aspiryna, ponieważ negatywnie wpływają one na krzepliwość krwi. Podczas zabiegu skóra jest nakłuwana drobnymi igiełkami, a tusz wprowadzany pod skórę, zatem naturalnym procesem jest możliwość pojawienia się krwi- jeżeli dodatkowo jest ona rozrzedzona medykamentami lub alkoholem (pod żadnym pozorem nie wolno go przyjmować przed zabiegiem tatuowania) utrudnia, a nawet uniemożliwia pracę tatuażyście. Przed zabiegiem wiele studio wymaga podpisania zgody na wykonanie tatuażu oraz klauzuli o przestrzeganiu zasad higieny dbania o tatuaż. Jeżeli wszystko jest gotowe, można rozpocząć zabieg.

Jak przebiega tatuowanie? Czy to boli?

Przed rozpoczęciem tatuowania skóra zostaje oczyszczona  środkiem dezynfekującym. Jeżeli jest to miejsce owłosione, tatuażysta goli fragment skóry, na którym będzie pracował. Następnie przy pomocy specjalistycznej kalki, linearny szkic zostaje przeniesiony na skórę. Po zaakceptowaniu miejsca tatuator może przystąpić do zabiegu. Warto wspomnieć, że niektórzy, szczególnie w przypadku trudnych miejsc, jak na przykład łokieć preferują odręczne wykonanie szkicu na skórze specjalnymi markerami, ponieważ nałożenie kalki bywa zbyt trudne i nie daje dobrych efektów. Kiedy szkic znajduje się już na ciele, tatuator rozpoczyna zabieg. Specjalną maszynką z pojemniczkiem na tusz, nakłuwa skórę wbijając w nią dany pigment. Maszynka działa pulsacyjnie i zawiera w sobie kilka- kilkanaście drobnych igiełek, które szybko nakłuwają skórę. Jeżeli nie mamy do czynienia z stylistyką watercolor ( efekt akwareli) lub realizmem, najpierw wykonywany jest kontur kształtów, a następnie wypełnienie kolorem.

Czy to boli? Ból jest kwestią sporną, według niektórych tatuowanie porównywalne jest z depilacją owłosienia. Dla niektórych depilacja może być mało inwazyjna, a inni nie mogą jej wytrzymać, dlatego ciężko określić jakiś próg bólu. Faktem natomiast jest, że miejsca, gdzie skóra jest cienka, a zaraz pod nią jest kość (żebra, stopa, kość ogonowa) to miejsca, których tatuowanie boli zdecydowanie bardziej, od obszarów bardziej neutralnych, jak ramię czy udo.

Tatuaż jest ozdobą, która zostanie z Tobą na zawsze, dlatego warto wytrzymać nawet najcięższy do zniesienia ból.

Skorzystaj z Portalu Moment. i spraw, aby Twój tatuażysta z Warszawy stworzył piękne dzieło na skórze, którym będziesz cieszyć się do końca życia.