Przejdź do głównej zawartości

Tatuażysta Szczecin

Bezpieczny salon
EyeBrow & Lash Bar KWIATOWA 3 - zarezerwuj wizytę

EyeBrow & Lash Bar KWIATOWA 3

Inne

Kwiatowa 3, 71-047 Szczecin
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa, pani wykonująca regulacje doradziła mi z kształtem i kolorem, panie wpisują jaki kolor henny był wykonany i pytają o to przy kolejnej wizycie. Jeden mały minus był taki, że tego dnia był nowy terminal płatniczy i nie mogłam zapłacić kartą

Bezpieczny salon
Nails Zone Kamila Kaliszewska - zarezerwuj wizytę

Nails Zone Kamila Kaliszewska

Inne

Wilków Morskich 9, 71-063 Szczecin
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Kamila zapewnia w pełni profesjonalną usługę na najwyższym poziomie. Przemiła, z ogromnym wyczuciem i nieodłącznym uśmiechem na twarzy sprawia, że wizyta przebiega w cudownej atmosferze. Zawsze dobrze doradzi i znajdzie rozwiązanie w problematycznej sytuacji. Zdecydowanie zostanę tu na dłużej:)Szczerze i serdecznie polecam salon Pani Kamili.

Bezpieczny salon
Szmulki Draże Tatuaże - zarezerwuj wizytę

Szmulki Draże Tatuaże

Inne

Księcia Bogusława X 8 lok. 6, 70-440 Szczecin
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, nie spodziewałam się, że Julia tak fajnie rozładuję napięcie i stres, który mi towarzyszył. Sam zabieg bolał, choć spodziewałam się czegoś gorszego, Julia cały czas dbała o to abym czuła się komfortowo, a zabieg był w miarę możliwości przyjemny.

Natural Skin Clinic - zarezerwuj wizytę

Natural Skin Clinic

Inne

ul. Krasińskiego 10/5, 71-435 Szczecin
4.98
Rezerwacja przez Booksy

Perfekcyjna obsluga, na kazdym etapie zabiegu wszystko bylo wytlumaczone. Dostalam plan na dalsze zabiegi oraz wskazowki do pielegnacji w domu. Wroce na pewno. Goraco polecam!!

Tatuaże znane są już ludzkości od czasów prehistorycznych. W Polsce pierwszy salon tatuażu otworzono w latach 90. XX w. i od tego czasu ich popularność systematycznie rośnie. Wskazuje się, że poprzez tatuaż ludzie wyrażają swoją osobowość, dodają piękna swojemu ciału i nadają im ogromne sentymentalne znaczenie. Chcesz wytatuować na swoim ciele ważny symbol lub też wzór, który Cię zachwycił? Wybierz studio tatuażu w Szczecinie, które pomoże w realizacji Twojej wizji!

Szukasz dobrego tatuażysty w Szczecinie?

Zabieg wykonania tatuażu polega na wprowadzeniu pod skórę tuszu w celu wykreowania konkretnego wzoru. Cały proces wymaga więc dużej dozy profesjonalizmu, kreatywności i utrzymania wysokich standardów higieny z racji jego inwazyjności. Szukając salonu i profesjonalisty zwróć uwagę, co powinno cechować dobrego tatuatora i jak wygląda przebieg zabiegu! Tatuażysta to osobą, która zawodowo zajmuje się wykonywaniem tatuaży. Do jego obowiązków nie należy tylko samo wykonanie tatuażu, ale również jego całościowe przygotowanie. Twoja wizja wzoru powinna być przez niego przeniesiona najpierw na projekt, a następnie na wybraną partię ciała. Możesz zawsze zdecydować się na jakiś już dostępny wzór z gotowych projektów dostępnych w studiu, ale jeśli to ma być coś bardzo osobistego, dobry tatuażysta będzie w stanie przygotować szkic, odpowiadający Twoim upodobaniom, zmodyfikować go odpowiednio, dobrać właściwe kolory i stworzyć Twój wymarzony projekt tatuażu gotowy do przeniesienia go na skórę. Kolejnym zadaniem tatuażysty jest odpowiednie przygotowanie powierzchni skóry, naniesienie projektu i samo wykonanie tatuażu, a także późniejsze naniesienie ewentualnych poprawek. Niezależnie od tego, czy chcesz postawić na malutki wzór, czy wytatuować całe ramię wysokiej jakości higieniczne wykonanie jest najważniejsze.

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając miejscowego tatuażystę?

Masz pomysł na projekt tatuażu i jesteś w 100% zdecydowany ? Czas przeanalizować jakie cechy powinien mieć Twój tatuażysta ze Szczecina! Przede Wszystkim zwróć uwagę na standardy higieny w salonie. Konieczne jest bezwzględne przestrzeganie zasad sterylizacji sprzętu i wszelkich narzędzi używanych do wykonania tatuażu. Bardzo ważne jest, by po każdorazowym wykonaniu zabiegu wszystkie powierzchnie zostały dokładnie zdezynfekowane. Przed podjęciem decyzji należy także przejrzeć poprzednio wykonane prace w studiu. Tatuażyści w Szczecinie prezentują przeróżne style wykonania tatuażu. Zwróć uwagę więc czy tatuator specjalizuje się w projektach tatuaży kolorowych, realistycznych czy może tych wykonywanych metodą kropkową. Im bardziej zbliżony preferowany styl tatuowania do wizji Twojego projektu, tym większa pewność, że w 100% sprosta on Twoim oczekiwaniom. Kolejnym czynnikiem jest cena! Ta oczywiście uzależniona jest najczęściej od wielkości wzoru i jego stopnia skomplikowania oraz wariantu kolorystycznego. Tatuaże czarno białe są najczęściej tańsze od ich wersji w kolorze. Studia tatuażu w Szczecinie przyjmują różne modele wyceny uzależnionego od: wielkości projektu bądź czasu potrzebnego na jego wykonanie. Jeśli jesteś alergikiem bądź obawiasz się reakcji swojego organizmu na tusz, przed wykonaniem swojego tatuażu warto przeprowadzić próbę alergiczną polegającą na wprowadzeniu malutkiej ilości tuszu i odczekaniu potrzebnego czasu na sprawdzenie wystąpienia reakcji alergicznej.

Wybrałeś salon? Umów się na wizytę przez internet!

Szczecin jako największe miasto województwa zachodniopomorskiego ma dużą liczbę tatuażystów na swoim rynku. W serwisie znajdziemy dużą bazę dostępnych profesjonalistów, co pozwoli na sprawne sprawdzenie ofert z wielu miejsc w mieście. Dostęp do opinii pozostawionych przez klientów pozwoli Ci dokładnie przeanalizować wybór i skierować swoje kroki do najlepszego tatuatora. Oceny klientów dodawane są po faktycznie odbytych wizytach, dlatego też są w pełni wiarygodne. Funkcjonalność serwisu pozwoli przesortować dostępne salony ze względu na ich ocenę czy cenę. Umawianie się na wizytę nigdy też nie było prostsze. Dzięki możliwościom serwisu umówisz się na dogodny termin za pomocą jedynie kilku kliknięć.