Przejdź do głównej zawartości

Tatuażysta Kraków

Płatności online
TATTOO OTHER SIDE KRK - zarezerwuj wizytę

TATTOO OTHER SIDE KRK

Inne

świętego Łazarza 12/2a, 31-530 Kraków
5.0
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Salon tatuażu prowadzony przez pasjonata tatuażu. 10 lat doświadczenia Indywidualne podejście do klienta Dbałość o higienę i bezpieczeństwo W jednym pomieszczeniu znajduje sie jeden klient, co pozwoli zadbać o komfort podczas sesji

Salony z podobnych kategorii

Chcesz zrobić tatuaż w Krakowie?

Jeżeli poszukujesz wyjątkowej ozdoby, która pomoże Ci wyrazić siebie i pozostanie z Tobą do końca życia, możesz śmiało zdecydować się na tatuaż! Tatuaże są historycznym elementem modyfikacji ciała znanym już w czasach przed nasza erą, gdzie tatuaże symbolizowały przynależność do klanów. Tatuaże w tych czasach pełnią formę dekoracyjną, a także pomagają wyrazić siebie i sprawić, że wyróżnisz się na ulicy i zwrócisz na siebie uwagę, pośród masy przechodniów. Tatuażyści w Krakowie są specjalistami w swojej dziedzinie i znajdziesz tu wielu prawdziwych artystów, do których zapisy wyprzedzone są do przodu nawet o kilka lat! Jeżeli chcesz znaleźć swoje wymarzone studio tatuażu w Krakowie nie odkładaj tego w czasie i już dziś skorzystaj z Portalu Moment, aby umówić się na wizytę.

Co oferują salony tatuażu z Krakowa?

Tatuowanie jest formą ekspresji i sztuki, dlatego też większość tatuażystów, dla których tatuowanie stało się pasją i sposobem na życie, przez lata praktyki i ćwiczeń stworzyli swoją własną, charakterystyczną stylistykę. Mimo to, możemy wyróżnić kilka najpopularniejszych stylów tatuażu, jakie wykona dla Ciebie tatuażysta z Krakowa. Każdy człowiek ma swoje własne, indywidualne preferencje i jedni wolą bardziej minimalistyczne formy, inni wręcz przeciwnie- w pełnie bogate z mnóstwem zdobień, dlatego każdemu odpowiadać będzie inny styl. Oto kilka najpowszechniejszych stylistyk, w których wykonywane są tatuaże:

STYL TRADYCYJNY

Tradycyjne tatuaże pochodzą od tych wykonywanych w początkach historii tatuażu w Ameryce. Głownie są to motywy nawiązujące do wspomnień, marynarze, kotwice, orły, czaszki oraz kobiety pin-up. Są one utrzymane w kolorach żółci, czerwieni i zieleni, a ich kontur stanowi gruba, czarna kreska. Wygląd tatuaży ze stylu tradycyjnego jest uproszczony  i wyraża nieco buntowniczy charakter.

STYL REALISTYCZNY

Jak sama nazwa wskazuje jest to stylistka bazująca na jak najwierniejszym odzwierciedleniu rzeczywistości. W tym stylu wykonywane są bardzo często portrety członków rodziny, zwierząt lub celebrytów, którzy stanowią ważną postać w życiu fana. Dobrze wykonany realistyczny tatuaż może konkurować ze zdjęciem, a uzyskanie tak naturalnych przejść i cieni wymaga wielu lat praktyki.

STYL ILUSTRACYJNY

Charakteryzuje się on połączeniem realistycznej stylistyki z z tradycyjną szkołą "oldschoolu". Tatuaże ilustracyjne mają nasycone kolory, w których przejścia są cieniowane, jednak całość zamknięta jest grubym konturem, co przywodzi na myśl grafiki z bajek czy powieści. Zwierzęta wykonane w tym stylu wyglądają obłędnie, dlatego jeśli chcesz wytatuować swojego pupila ta stylistyka będzie z pewnością pasować.

STYL PLEMIENNY

Tatuaże w stylu plemiennym pochodzą od rdzennych mieszkańców wysp polinezyjskich i berberyjskich w Afryce. Są to wykonane czarnym tuszem geometryczne wzory, które mogą przebiegać przez kilka części ciała, łącząc się w jedną spójną całość.

STYL WATERCOLOR

Nazywana potocznie stylistyką akwareli całkowicie wyklucza kontur. Użyte kolory na granicach tatuażu gładko i płynnie zlewają się z kolorem skóry, co pozwala na osiągniecie wyjątkowo lekkiego, poetyckiego tonu. Najpopularniejszym motywem, który jest tatuowany w akwarelowym stylu są kwiaty.

STYL DOTWORK

Dotwork to nowoczesna wersja plemiennych tatuaży, gdzie całość wzoru wykonana jest wyłącznie za pomocą kropek. Całe cieniowanie polega na odpowiednim ich rozmieszczaniu, tak, aby uzyskać wrażenie głębi. Ten styl potrafi wyglądać zarówno delikatnie,  jak i intensywnie, przypominając blackwork (cały fragment skóry pokryty jest czarnym tuszem). Dotwork najczęściej wykorzystuje się do wykonywania geometrycznych wzorów, jednak coraz częściej można spotkać wykonane w tej stylistyce kwiaty, zwierzęta i każdy inny temat.

STYL SZKICOWY I LINEARNY

Style te nieco się od siebie różnią, ale bazują na tym samym, czyli na linii. Styl szkicowy, jak sama nazwa wskazuje, przywodzi na myśl szkice z notesu, gdzie linie często przebiegają "przypadkowo", a całość jest zarysowana za pomocą zbioru linii. Styl linearny to wyraźny, dokładny kontur, który zarysowuje wzór. Stylem linearnym najczęściej wykonywane są kwiaty, krajobrazy, portrety w wersji minimalistycznej.

Bez względu na to, jaki styl wybierzesz skorzystaj z Portalu Moment i zarezerwuj wizytę w studio, bez dzwonienia i wychodzenia z domu. Sprawdź opinie innych użytkowników na temat danego salonu, wybierz tatuażystę, który prowadzi salon najbliżej Ciebie i ciesz się wyjątkową, spersonalizowaną i wyłącznie Twoją ozdobą na ciele!