Przejdź do głównej zawartości

Solarium i opalanie Wrocław

Centrum Kosmetologii Beauty Time - zarezerwuj wizytę

Centrum Kosmetologii Beauty Time

Inne

Pińska 7, 54-618 Wrocław
Rezerwacja przez Booksy

Wizyta jak każda poprzednia super!!! Pełen profesjonalizm plus przemiła atmosfera. Pierwszy raz poddałam się zabiegowi mezoterapii mikroigłowej wiec miałam mały stresik, ale jak się okazało niepotrzebnie. Pani Natalia przeprowadziła zabieg bardzo fachowo, precyzyjnie i na pewno wrócę na kolejne serie :) Polecam!!!

WidziMiSię - zarezerwuj wizytę

WidziMiSię

Inne

Grabiszyńska 204C/1, 53-455 Wrocław
4.96
Rezerwacja przez Booksy

Doskonale! Jak zawsze Pani Alina zrobiła piękne paznokcie, jeszcze nigdy nie było tak, że trzymały mi się mniej niż 3 tygodnie. Długo szukałam dobrej kosmetyczki i znalazłam! Jestem zachwycona efektem i trwałością, paznokci, a jeśli chodzi o paznokcie to jestem wymagająca, nie mam żadnych uwag, na pewno na długo nie zrezygnuje!

Płatności online
Bezpieczny salon
 Browko Studio Urody Anna Gal  - zarezerwuj wizytę

Browko Studio Urody Anna Gal

Inne

Zbigniewa Herberta 5a , 55-010 Radwanice
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i usługi w "Studiu Urody Browko" , Pani Ania bardzo profesjonalnie i rzetelnie wykonała zabieg uzupełniania rzęs, czułam się bardzo dopieszczona i zaopiekowana. Bardzo mile spędziłam tam czas relaksując się przy muzyce. Bardzo gorąco polecam

Salony z podobnych kategorii

Każdy marzy o pięknej, letniej opaleniźnie, jednak nie dla wszystkich jest ona osiągalna. Mamy różne typy karnacji, formy spędzania czasu czy tolerancję na słońce. Nawet osoby, które cieszą się z uroków ciemnej karnacji nie utrzymują jednak opalenizny w sezonie jesiennym i zimowym. Sposobów na jej zachowanie jest wiele, ale jednym z najskuteczniejszych jest skorzystanie z oferty, jaką proponują solaria z Wrocławia.

Zalety korzystania z solarium 

Okazuje się, że opalanie w solarium przynosi wiele korzyści. Nie tylko estetycznych, które są oczywiste, ale również zdrowotnych. Przede wszystkim wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu oraz usprawnia przepływ krwi, zmniejszając tym samym ciśnienie tętnicze krwi oraz ryzyko zawału serca. Promienie UV podnoszą wydolność organizmu oraz stymulują wytwarzanie określonej grupy komórek immunologicznych. Opalanie wyzwala również syntezę witaminy D, której produkty rozpadu mają działanie ochronne przed nowotworem jelita grubego i piersi. Poprawia także ogólną odporność organizmu, co ma związek z właściwościami witaminy D. Opalanie w solarium przyczynia się także do poprawy humoru i samopoczucia, zwiększa naszą atrakcyjność, a także przygotowuje skórę do działania słońca. Dla wielu osób wizyta w solarium jest również odprężająca. 

Opalanie w solarium z Wrocławia - jak korzystać?

Wybierając się do solarium we Wrocławiu, warto pamiętać, że nadmierna ilość promieni UV może mieć negatywny wpływ na organizm. W związku z tym warto przestrzegać kluczowych zasad, które uchronią nas przed szkodliwym wpływem promieni UV. Przede wszystkim pamiętaj, że czas opalania uzależniony jest od rodzaju lamp oraz fototypu skóry. Osoby o najjaśniejszej karnacji (fototyp I) w ogóle nie powinny korzystać z solarium. Pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie należy zachować minimum odstęp dwóch dni i nie łączyć tego samego dnia naturalnego opalania na słońcu i ekspozycji w solarium. Przed rozpoczęciem seansu należy zdjąć biżuterię i nałożyć okulary ochronne. Skóra natomiast powinna być czysta, pozbawiona kosmetyków i perfum, które mogą spowodować jej podrażnienia. Niewskazane jest również wykonywanie makijażu. Solarium we Wrocławiu dba o komfort swoich klientek, dlatego miejsce do opalania jest dokładnie przygotowane: zdezynfekowane i umyte. Każda klienta otrzymuje informację o przeciwwskazaniach i ewentualnych skutkach ubocznych, dlatego decyzję o opalaniu podejmuje w pełni świadomie. 

 Co warto wiedzieć o opalaniu w solarium?

Częstotliwość i intensywność opalania jest uzależniona od kilku czynników, w tym: rodzaju lamp opalających oraz fototypu skóry klientki. Osoby początkujące przebywają na łóżku minimalną ilość czasu, by nie podrażniać skóry, ale przygotować się do dalszych seansów. Wykwalifikowany personel gabinetu pomaga ustalić optymalny czas opalania. Warto podkreślić, że opalanie w solarium przygotowuje do naturalnego opalania, dlatego prawdą jest, że wiele osób decyduje się na wstępny seans w solarium przed wyjazdem na urlop. W ten sposób zyskują delikatną opaleniznę, a jednocześnie ograniczają ryzyko podrażnień słonecznych w przyszłości. Jak powstaje opalenizna? Naturalny kolor skóry wynika z zawartości melaniny w skórze. Melanina, czyli pigment uzależniona jest od przekazanych genów. W trakcie opalania melanocyty zaczynają wytwarzać zwiększoną ilość melaniny, która wydostając się z głębokich warstw skóry na jej powierzchnię, dając piękny, brązowy kolor.  Gwałtowne przyspieszanie tego procesu powoduje bolesne poparzenia. Mitem dotyczącym opalania jest to, że po jego zakończeniu nie można wziąć prysznica, który zmyje osiągnięty poprzez ekspozycję kolor. Opalenizna powstaje wewnątrz skóry, dlatego działanie wody nie ma na nią żadnego wpływu.

Zalet korzystania z solarium jest wiele, choć wciąż krąży na jego temat wiele mitów. Jeśli chcesz uzyskać piękną opaleniznę przed urlopem lub cieszyć się brązowym odcieniem skóry bez wielogodzinnego wylegiwania na słońcu, umów się do solarium we Wrocławiu. Wystarczy zajrzeć na stronę moment.pl i wybrać interesujący Cię salon. W serwisie porównasz opinie i ceny, dzięki czemu dokonasz najlepszego dla siebie wyboru.