Solarium i opalanie Wrocław

Salony z podobnych kategorii

KASUN Twoje Centrum Piękna

Inne

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4680 opinii

Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z usługi - miła atmosfera, pełen profesjonalizm, duża dokładność, sumienność oraz dokładanie wszelkich starań by klient wyszedł z salonu zadowolony z piękniejszą i zdrowszą skórą.

Anne Claire - fabryka piękna

Inne

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
494 opinie

Moja pierwsza wizyta w salonie i jak najbardziej udana! Dostałam wiele cennych rad dotyczących pielęgnacji włosów, wizyta rozpoczęła się punktualnie. W końcu jestem zadowolona z tego jak wyglądają moje włosy! Na pewno wrócę do salonu. Serdecznie polecam!

Sylia Beauty Salon

Inne

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
449 opinii

Brak mi słów by wyrazić mój zachwyt. Dziękuję Panie Grzegorzu za tak piękne ręce, a stopy...z takich rowerowych brzydactw zrobić takie stópki - mistrzostwo świata !! Brwi Pani Sylwio jak zawsze - cudowne !! Muszę jeszcze dodać, że zawsze jest przesympatycznie, delikatnie i z pełną kulturą. Wielkie dzięki.

Monika Sekulska Permanent Makeup

Inne

ul. Igora Strawińskiego 7/3, 52-129 Wrocław
5.0
109 opinii

Wybrałam się do Pani Moniki z polecenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, profesjonalna i miła obsługa. Polecam każdemu,kto chce zrobić coś dla siebie,Pani Monika zrobi to fantastycznie i praktycznie bezbólowo.

Aden Salon

Inne

Zygmunta Krasińskiego 15A/1, 50-401 Wrocław
5.0
815 opinii

To już mój kolejny zabieg osoczem bogatopłytkowym,efekt widoczny po tygodniu rewelacja, polecam bo warto pani Agnieszka robi to po mistrzowsku.Profesjonalizm miła atmosfera i dobra porada w doborze zabiegu. Dziękuję pani Agnieszko.Pozdrawiam serdecznie 😊