Przejdź do głównej zawartości

Solarium i opalanie Warszawa Stara Praga

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
Time for Wax Warszawa Wileńska - zarezerwuj wizytę

Time for Wax Warszawa Wileńska

Inne

ul. Targowa 72, 03-734 Warszawa
4.91
Bezpieczny salon

Na depilacji woskiem byłam pierwszy raz, pani która przeprowadzala zabieg, wytłumaczyła wszystko krok po kroku, sama depilacja przebiegła bardzo sprawnie☺️ W salonie panuje bardzo miła atmosfera, panie które tam pracują dbają o komfort klientów Zdecydowanie polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Druga Strona Lustra - zarezerwuj wizytę

Druga Strona Lustra

Inne

Wrzesińska 12, 03-713 Warszawa
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Ewelina jest mistrzynią w stylizacji niepokornych trudnych cienkich słowiańskich włosów Po wizycie można konkurować obojętością z tymi Paniami bardziej obdarzonymi grubością i ilością Mega Polecam!

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
fingerspa - zarezerwuj wizytę

fingerspa

Paznokcie

Józefa Sierakowskiego 5, 03-712 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Polecam FingerSPA do zrobienia paznokci. Miałam przyjemność korzystać z usług Pani Alony. Bardzo starannie i dokładnie wykonany manicure. Byłam pierwszy raz i umówiłam się jeszcze na pedicure. Do tego bardzo ładny wystrój i przyjemna atmosfera. Polecam

Salony bez rezerwacji online

Emilia - zarezerwuj wizytę

Emilia

Inne

Targowa, warszawa
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

POSIADAM 5 LETNIE DOŚWIADCZENIE ORAZ DUŻO ZADOWOLONYCH KLIENTEK DO KAŻDEJ KLIENTKI PODCHODZĘ INDYWIDUALNIE DOBIERAJĄC KSZTAŁT I KOLOR PAZNOKCI. Paznokcie wykonuję według fantazji i na życzenie klientki. pracuje tylko na profesjonalnych kosmetykach dla tego DAJĘ GWARANCJE WYKONANYCH USŁUG

Solarium to doskonałe miejsce - opala i poprawia nastrój

Solarium na Starej Pradze działa solidnie i pomaga każdej osobie. Dobre salony solarium w Warszawie na Pradze oferują opalanie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Salon oferujący opalanie na Starej Pradze pracuje solidnie i zapewnia opalanie nawet przez siedem dni w tygodniu. Niejedna kobieta po wizycie w takim solarium ma piękne, brązowe ciało, które wygląda doskonale. Jej ciało jest jędrne, eleganckie i zadbane. Każda dama chce być piękna, a opalone ciało wygląda zdrowo i ponętnie. Dziewczyny lubią brąz i nie tylko słońce o tym wie - sztuczne słońce to doskonałe opalanie w niewysokiej cenie. 

Salon na Starej Pradze oferuje opalanie

Solarium na Starej Pradze to miejsce dla pań i panów. Z usług solarium mogą korzystać prawie wszyscy, z wyjątkiem dzieci, młodzieży do 18. roku życia oraz kobiet w ciąży, matek karmiących, osób cierpiących na nowotwory, cukrzycę, tarczycę, alergię czy astmę. Solarium jest dobre dla osób zdrowych, które nie cierpią na zdrowotne problemy. Brązowa cera prezentuje się efektownie oraz elegancko. 

Nowoczesne lampy nie parzą, a dają ładną opaleniznę, są zatem dobre do poprawy kolorytu cery przed urlopem. Lepiej jechać lekko opalonym nad morze niż białym, dlatego kilka seansów opalania przed wyjazdem to dobry wybór. Nie wolno przesadzać z opalaniem - jeden seans raz w tygodniu wystarczy, a codzienne opalanie się przez pół godziny czy godzinę to błąd, który może źle wpływać na zdrowie. Nadmierne korzystanie z solarium może powodować np. czerniaka skóry, ale opalanie z umiarem to dobry wybór i sprawa polecana wszystkim osobom, niezależnie od wieku. Każda osoba szuka doskonałego opalania i chce czuć się doskonale. Solarium na Starej Pradze to miejsce dla osób rozsądnych. Przed opalaniem należy posmarować skórę ciała oraz twarzy porządnym specyfikiem, dzięki któremu opalenizna będzie ładna, a ciało będzie pięknie się prezentowało. 

Najlepiej opalać się z umiarem, a szczególnie ostrożne powinny być osoby o bardzo jasnej karnacji. Dla nich solarium to dobra rzecz, ale mogą korzystać z niej krótko i rzadko - siedem minut opalania raz na dwa tygodnie to maksimum na jakie mogą sobie pozwolić.

Jakie solarium?

Do wyboru jest solarium na leżąco, na stojąco oraz natryskowe. To ostatnie nie stosuje promieni UV, ale substancję koloryzującą. Z dysz na ciało nakładany jest samoopalacz. Powstaje ładna, sztuczna opalenizna, która przetrwa około dziesięciu dni. Takie solarium jest dla każdego, nawet dla kobiet w ciąży i osób mających alergię czy astmę. Jednak takie opalanie jest bardzo nietrwałe, jego efekt szybko znika. Przed imprezami warto jednak wybrać opalanie natryskowe, szybkie, skuteczne i na kilka dni. 

Co dobrego daje solarium?

Do solarium wybiera się wiele osób, które dbają o ciało i chcą prezentować się doskonale. Panie przed ślubem chodzą do solarium, aby wyglądać pięknie w dniu takiej uroczystości, jest to bardzo częsta sytuacja. Dobrze jest kupić 10 seansów w solarium, ponieważ karnety są tańsze i bardziej ekonomiczne. Opalanie w solarium daje równomierną i ładną opaleniznę, dlatego jest tak bardzo rekomendowane. Nowoczesne łóżka nie parzą, mają dobry nawiew i są dobrym rozwiązaniem dla każdego. Solarium to miejsce, do którego chodzą osoby obu płci. Promieniowanie uruchamia produkcję witaminy D, co jest bardzo korzystne dla każdej osoby. Jest to witamina rzadko występująca w ludzkim ciele. Promienie UV dobrze wpływają na łuszczycę oraz trądzik, lecząc je i wygładzając cerę. Rozsądne stosowanie solarium ma zatem pewien aspekt leczniczy, co należy także brać pod uwagę. W solarium można położyć się, odprężyć i zapomnieć o wszelkich kłopotach, trudnościach i zawirowaniach.