Przejdź do głównej zawartości

Solarium i opalanie Warszawa Śródmieście

Bezpieczny salon
Fifty Fifty Concept - zarezerwuj wizytę

Fifty Fifty Concept

Inne

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Agata, super, odpowiadała na wszystkie moje pytania. Czułam sie jak w domu, prysznic, peeling, i usluga opalania... Wszystko na bardzo wysokim standardzie. Polecam.

Salony z podobnych kategorii

Poszukujesz solarium w Śródmieściu Warszawy?

Piękna, opalona skóra nadaje każdemu wygląd kojarzony z wakacjami, odpoczynkiem i przyjemnie spędzonym czasem. Nie dziwi więc, że wiele osób decyduje się na wizyty w salonach oferujących opalanie. Dla niektórych ma to związek z własnym poczuciem estetyki, inni zaś decydują się na to ze względu na swój wizerunek w pracy. Strona Moment.pl to miejsce, w którym znajdziesz różnorodne salony solarium w Śródmieściu Warszawy. Dzięki temu będziesz mieć okazję znaleźć taki, który będzie znajdował się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Jeśli poszukujesz miejsca w konkretnym zakresie cenowym możesz łatwo posortować wszystkie dostępne opcje dzięki wygodnym filtrom. W przypadku, gdy zależy Ci na wysokich ocenach wystawionych przez rzeczywistych Klientów możesz zaznaczyć minimalną ilość gwiazdek, które salon powinien posiadać. Dzięki takim udogodnieniom witryna Moment.pl pozwoli Ci znaleźć salon w dobrej lokalizacji, z wysokimi ocenami i mieszczący się w Twoim budżecie. Ponadto opisy solariów i zamieszczone na stronie zdjęcia dadzą Ci szansę na zobaczenie i poznanie ich zanim umówisz się na wizytę.

Jakie zabiegi wykonywane są w solariach w Śródmieściu Warszawy?

Podczas pierwszej wizyty w profesjonalnym salonie zostanie oceniony typ Twojej skóry, aby dobrać odpowiednie natężenie światła, które Ci nie zaszkodzi, a raczej pomoże uzyskać pożądany kolor. Pierwsze opalanie nie powinno być zbyt długie. Skóra nie jest początkowo przyzwyczajona do tego typu oświetlania, więc z byt długie wystawienie jej na działanie lamp może mieć niekorzystne następstwa. Kolejne sesje mogą być względem siebie stopniowo wydłużane. Pomiędzy każdą z nich warto zrobić przynajmniej dwudniową przerwę. Bardzo ważne jest również prawidłowe nawilżanie skóry, zarówno od wewnątrz poprzez picie wody, jak i od zewnątrz używając kremów, balsamów lub innych kosmetyków o nawilżających właściwościach. Przed wizytą zadbaj o nałożenie kremu z filtrem, a w salonie upewnij się, iż personel dba o higienę przez dezynfekcję sprzętu.

Salony solarium w Śródmieściu Warszawy oferują najczęściej jedną z dwóch opcji opalania - solarium i opalanie natryskowe. Pierwszy typ pozwala na uzyskanie pożądanego kolory skóry za pomocą urządzenia elektrycznego wyposażonego w lampy emitujące promienie ultrafioletowe. Zazwyczaj kilka zbliżonych do siebie czasowo wizyt wystarcza, aby móc cieszyć się ładną opalenizną. Utrzymanie jej wymaga kolejnych, jednak nie muszą one odbywać się już tak często. Opalanie natryskowe znacznie różni się od solarium. Polega ono na spryskiwaniu ciała barwnikiem o odpowiednio dobranej barwie. Jest on bezpieczny, nie wywołuje podrażnień ani alergii. W przypadku tej metody efekty widać od razu po wykonanym zabiegu i nie ma potrzeby kilkukrotnego powtarzania go. Wadą jest natomiast znacznie krótsza trwałość tak uzyskanej opalenizny, gdyż już po 7-10 dniach zaczyna stopniowo zanikać. Aby przedłużyć jej utrzymywanie się warto zadbać o regularne nawilżanie skóry i postępować zgodnie z zaleceniami personelu. Każdy salon oferujący opalanie w Śródmieściu Warszawy zapewnia opiekę profesjonalisty oraz jego porady w zakresie doboru sposobu uzyskiwania opalenizny i jej pielęgnacji.

Solarium Warszawa Śródmieście - umów się przez internet

Nowoczesny świat zapewnia wiele nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest możliwość umówienia się na wizytę w solarium poprzez rezerwacje terminu na stronie Moment.pl. Z łatwością wybierzesz salon, członka personelu, który Cię obsłuży, a także datę i godzinę, w której wykonana zostanie usługa. Ponadto możesz również zapisać się do swojego solarium oferującego opalanie poprzez aplikację mobilną dostępną na Twój telefon. Skorzystaj z tych udogodnień i znajdź idealne salony solarium w Śródmieściu Warszawy.