Przejdź do głównej zawartości

Solarium i opalanie Warszawa Praga Południe

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
Instytut Urody Beauforia - zarezerwuj wizytę

Instytut Urody Beauforia

Inne

Grochowska, 342, 03-838 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Miło i profesjonalnie. Pani doradziła mi odpowiednią pielęgnację paznokci dłoni i stóp. Zmieniłyśmy rodzaj zabiegu w stosunku do umówionego, dostosowując się do konkretnych potrzeb. Super ! Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Dominika Błaszczyk - zarezerwuj wizytę

Studio Dominika Błaszczyk

Inne

Majdańska, 9, 04-088 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jak zwykle wszystko idealnie. Wspaniałe podejście pani Pauliny, zawsze cierpliwie wysłucha i postara się, bym wyszła zadowolona:-) Niezwykła atmosfera, a w pakiecie,wraz z fryzurą otrzymujemy dużą dawkę humoru:-) Dziękuję:-)

Płatności online
Prof&Care - zarezerwuj wizytę

Prof&Care

Inne

Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa
4.99
Płatności online
Sprzedaż bonów

Serdecznie polecam, nie tylko dzięki efektom które uzyskaliśmy ale również pod kątem podejścia do pacjenta. Bez dwóch zdań jest ono pełne profesjonalizmu oraz empatii. Fantastycznie spotkać ludzi z pasją i świetnym instynktem, dzięki którym można znowu żyć bardziej... :) !! Pozdrawiam ciepło

Pod lampą - zarezerwuj wizytę

Pod lampą

Inne

Zwycięzców 23lok2, 03-938 Warszawa
4.99

Absolutnie fantastyczny zabieg liftinu wykonany przez Panią Kamilę. Czułam się genialnie, odprężona, zaopiekowana. Profesjonalizm wysokiej klasy było widać, czuć i słychać ( kilka chwil miłej, niezbędnej rozmowy ) Magia dłoni i doświadczenie Pani Kamili wybitne. Mam porównania z innych gabinetów w Warszawie. Zostaję Pod Lampą :) Dziękuję.

Płatności online
Bezpieczny salon
Saska Beauty - zarezerwuj wizytę

Saska Beauty

Inne

Waszyngtona 2, 03-910 Warszawa
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Cudne połączenie maximusa z maskami, skóra napięta, rozświetlona i nawilżona. Moim zdaniem należy poddać się zabiegowi i relaksować się, resztą zajmie się Pani Magdalena - wspaniała.

Solarium na Pradze Południe - piękna opalenizna w kilka minut

Proces opalania w naturalnym świetle słonecznym jest długi oraz ryzykowny. Cechuje się bowiem tym, że często opala nasze ciało nierównomiernie, zostawiając jaśniejsze oraz ciemniejsze plamy. Ponadto istnieje duże ryzyko przesadzenia ze słońcem, co skutkuje czerwoną skórą, która piecze oraz swędzi. Nie można również zapomnieć o tym, że mimo mocnych promieni słonecznych, opalanie do stanu widocznego, zwłaszcza przy cerze jasnej, jest długotrwałe i męczące. Wymaga bowiem kilkudziesięciominutowego leżenia bez ruchu. Często niestety nie mamy nawet możliwości na tego typu aktywność. Cierpią na to przede wszystkim osoby mieszkające w dużych miastach, kamienicach czy blokach, które nie posiadają terenu pozwalającego na wystawienie ciała na promienie słoneczne bez krępacji. Z pomocą przychodzą jednak specjalistyczne studia. Dobra salony solarium w Warszawie na Pradze Południe oferują szybką opaleniznę i egzotyczny wygląd. Wystarczy poświecić na to kilka minut, aby zyskać brązową skórę, o równomiernej barwie na każdej części ciała. Bez zaczerwienionej i swędzącej skóry. Dodatkowo korzystanie z solarium dostarcza witaminę D3, która poprawia humor i działa korzystnie na nasz układ odpornościowy oraz samopoczucie. Jest zalecana w okresach jesienno-zimowych, podczas których na niebie nie ma wystarczającej ilości słońca. 

Czy korzystanie z solarium jest bezpieczne?

Salony oferujące opalanie na Pradze Południe na naszej stronie Moment.pl to sprawdzone miejsca, w których działają osoby z dużym doświadczeniem. Sprzęt w nich nie jest stary, a licznik korzystania z lamp nie większy niż 400-500 godzin. Dodatkowo wszystkie salony posiadają wymagane certyfikaty, które dają pewność, że dany sprzęt spełnia swoje kryteria oraz wymagania. Warto zaznaczyć, że większość dobrych solarium na Pradze Południe na naszej stronie posiada łóżka z renomowanych firm m.in. Philips, Golf czy Ergoline. Każde z nich jest cyklicznie konserwowane oraz sprawdzane pod względem skuteczności, oraz bezpiecznego użytkowania. Daje to gwarancje, że sprzęt jest niezawodny oraz działa efektywnie.

Jakie osoby powinny korzystać z salonów solarium na Pradze Południe?

Salony oferujące opalanie na Pradze Południe są przeznaczone prawie dla każdego. Szczególnie polecane są dla osób o cerze śródziemnomorskiej oraz ciemniej europejskiej. Solarium działa na ten typ cery najefektywniej. Ponadto każda osoba, która chce, aby jej skóra nabrała brązowej barwy, powinna skorzystać z kąpieli słonecznych lamp w solarium. Warto jednak dostosować pobyt na łóżku do jasności swojej skóry i zaleceń pracowników salonu. Dla osób, które posiadają bardzo jasną cerę, pierwsze skorzystanie powinno być bardzo krótkie, tak aby stopniowo zabarwiać skórę. Zalecane jest, aby były to około 3-4 minuty. Dodatkowo, osoby o dużych znamionach powinny udać się wcześniej do dermatologa, który rozstrzygnie, czy może korzystać z tego typu aktywności. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, pozostało znaleźć dobre solarium na Pradze Południe, które spełniałoby Twoje potrzeby. 

Znajdź najlepszy salon w swojej okolicy

Na naszej stronie internetowej Moment.pl masz możliwość znalezienia dobrych salonów solarium w Warszawie na Pradze Południe. Przygotowaliśmy szereg najlepszych miejsc do opalania, które możesz znaleźć w swoim mieście. Dodatkowo, aby ułatwić Ci ich wybranie, stworzyliśmy możliwość zamieszczania oraz czytania rzeczywistych opinii klientów, oraz ich ocen. Moment.pl to nie tylko portal, ale i aplikacja mobilna. Dzięki niej możesz bez wychodzenia z domu znaleźć oraz umówić się na wizytę. Jest to bardzo szybkie oraz bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli na przegląd wielu ofert solarium oraz wybranie tego, które będzie dla Ciebie najlepsze.

Jeśli więc cenisz zdrowie swojej skóry oraz egzotyczny wygląd, umów się już dziś. Skorzystaj z naszej strony internetowej i ustal wizytę, łatwo i sprawnie przez internet.