Solarium Warszawa

3657 wyników

Klinika Piękna Essence

Solarium i opalanie

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
4.9
271 opinii

Kriolipoliza w połączeniu z endermologią to dla mnie idealny duet ! Zwłaszcza, gdy zabieg wykonuje Pani Iga lub Pani Dorota - jestem nimi zachwycona tak jak całą Kliniką Piękna Essence. Są to dwa fantastyczne zabiegi na ciało, które dają konkretne rezultaty. Już kupiłam sobie pakiet :-)

La Bella - Wola

Solarium i opalanie

Księcia Janusza 23, 01-452 Warszawa
5.0
9 opinii

Salon urody "La Bella" to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które chcą zadbać o swój wygląd w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Dbamy o Panie z każdym typem skóry. Dobieramy zabiegi odpowiednie dla cer m.in. naczynkowych, problematycznych z trądzikiem różowatym. Pracujemy na profesj

Salony z podobnych kategorii

Babalab - centrum depilacji

Solarium i opalanie

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
128 opinii

Wizyta u Pani Kasi to czysta przyjemność (nawet nie patrzac na delikatne nieprzyjemne odczucia),profesjonalizm jeśli chodzi o świadczoną usługę i zawsze interesująca rozmowa

Tallulah Hair & Beauty

Solarium i opalanie

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
480 opinii

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.

Ce-Ce Beauty Clinic

Solarium i opalanie

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15410 opinii

Pani Klaudia opiekuje się moją urodą od wielu lat i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby robić to lepiej niż ona ! ;-) Także mój ostatni zabieg na twarz był miłym początkiem dnia, a komfort i nawilżenie po nim towarzyszyły mi całą sobotę :) Pozdrawiam.

NEWLOOK's Institute

Solarium i opalanie

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1346 opinii

Hello, Thank you very much for the awesome treatment it has a very good effect. I'm charmed by Alexandra's professionalism, care and approach. My sincere thanks to her and the whole team.