Przejdź do głównej zawartości

Opalanie natryskowe Wrocław

Salony z podobnych kategorii

Opalanie natryskowe - na czym polega usługa? 

Czeka cię ślub, przyjęcie, wymarzone wakacje a może po prostu chcesz wyglądać pięknie na co dzień? Aby zyskać pewność siebie, zadbać o swoje ciało i nadać skórze piękny koloryt zdecyduj się na opalanie natryskowe we Wrocławiu za pośrednictwem naszego portalu. 

Opalanie natryskowe jest dużo bezpieczniejsze niż kąpiel słoneczna albo wizyta w solarium, gdyż nie mamy tu do czynienia z promieniowaniem ultrafioletowym, które powoduje fotostarzenie skóry, może też być przyczyną wielu groźnych chorób. Oprócz tego masz pewność, że brązowa mgiełka pokryje Twoje ciało równą, gładką i jednolitą kolorystycznie warstwą. 

W odróżnieniu do wykonywanego w domu barwienia skóry samoopalaczem, nie narażasz się na pomarańczową skórę, plamy, niedociągnięcia, zbyt ciemny odcień, czy intensywne zabarwienie wnętrza dłoni. Solarium natryskowe we Wrocławiu wykona usługę bezdotykowo, porywając ciało w równym stopniu na wszystkich odsłoniętych partiach. 

Przygotowanie i przebieg zabiegu

Aby Twoje ciało jak najlepiej zareagowało na opalanie natryskowe, co najmniej 24 godziny wcześniej wykonaj dokładny peeling całego ciała i depilację. Nie stosuj kremów, balsamów, antyperspirantów, w żaden sposób nie nawilżaj skóry. Najlepiej jeśli idąc do kosmetyczki założysz luźne ubranie, które nie będzie obcierało ciała po zabiegu. Dobrze, jeśli będzie w ciemnych kolorach, gdyż może ulec zabrudzeniu. Nie martw się tym jednak-plamy można sprać nawet w niskich temperaturach. 

W samym solarium zostaniesz poproszona o rozebranie się do bielizny, albo kostiumu kąpielowego, a jeśli sobie życzysz możesz opalać się nago. Najczęściej panie zakładają stringi. Oprócz tego na głowę założysz czepek zabezpieczający włosy, a na stopy specjalne ochraniacze. 

Następnie wejdziesz do specjalnej kabiny i na całej skórze, warstwa po warstwie rozpylona zostanie delikatna mgiełka. Dzięki temu uzyskasz naturalnie wyglądającą, piękną opaleniznę. 

Samoopalacz wzbogacony jest o tak zwany kolor wstępny, który pomaga kosmetyczce równo rozpylić preparat, dzięki czemu efekt będzie widoczny niemal natychmiast. Na ostateczny kolor trzeba poczekać około doby.

Po zabiegu warto unikać sauny, jacuzzi, chlorowanej wody, a także intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki temu efekt utrzyma się na skórze dłużej. Należy też nawilżać skórę po upływie doby. 

Po zabiegu równomerny kolor utrzyma się na skórze przez 7-10 dni. Wpływ ma tu odpowiednie nawilżenie po zabiegu, a także warunki atmosferyczne. 

Później skóra zacznie się łuszczyć i mogą się pojawić przebarwienia i plamy. Wystarczy zrobić peeling aby powrócić do naturalnego koloru. 

Przeciwwskazania 

Zabieg jest łagodny i bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Należą do nich łuszczyca, alergie skórne, trudno gojące się rany, wypryski, skaleczenia, nadmierna potliwość a także astma.

Umów się na opalanie natryskowe we Wrocławiu 

Salony oferujące natryskowe opalanie we Wrocławiu rozmieszczone są w całym mieście, z łatwością znajdziesz więc taki, który oferuje usługi w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz filtrować wyniki według lokalizacji, ceny, a także realnych opinii, wystawionych przez użytkowniczki, które już skorzystały z usług salonów. W szybki i intuicyjny sposób umówisz się na opalanie natryskowe we Wrocławiu za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej Moment.pl albo strony internetowej. Wybierz konkretną salon, możesz też zdecydować o tym, który z pracowników wykona zabieg, albo po prostu zapisać się na pierwszy wolny termin u dowolnej kosmetyczki. Udostępniamy też możliwość płacenia za wizytę za pośrednictwem naszego serwisu.