Opalanie natryskowe Warszawa

Studio urody Magda Walewska

Studio urody Magda Walewska

Inne

Hugona Kołłątaja 58, 05-400 Otwock
Bezpieczny salon

Trafiłam tu dziś całkiem przypadkiem szukając wolnego dnia na pedi przed walentynkami(czasem ciężko z terminem na ostatnią chwilę) Zapisałam się do Pani Agnieszki ! Naprawdę mega dokładnie, ESTETYCZNIE i jak delikatnie !! Jestem bardzo zadowolona!

Sprzedaż bonów
Fifty Fifty Concept

Fifty Fifty Concept

Inne

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Agata, super, odpowiadała na wszystkie moje pytania. Czułam sie jak w domu, prysznic, peeling, i usluga opalania... Wszystko na bardzo wysokim standardzie. Polecam.

MEDICA SPA

MEDICA SPA

Inne

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
Bezpieczny salon

Usługi przekroczyły znacząco moje oczekiwania. Pani Aneta jak zawsze w pełni profesjonalna wykonała zlecone zabiegi i jak zawsze dobrała jak i doradziła najlepsze rozwiązanie do stanu, akurat w tym przypadku, paznokci. Szczerze polecam, bo Pani Aneta jest profesjonalistką, bardzo rzadko spotykaną w szeroko pojętej branży kosmetycznej/SPA.

Lash Studio By Magdalena Dudek

Lash Studio By Magdalena Dudek

Inne

Jana Kazimierza 30 lok u10, 01-248 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

O oczach mówi się, że są zwierciadłem duszy. Dlatego warto zadbać o ich piękną oprawę, która będzie podkreślała ich piękno i wyrazistość. Niestety, nie każda kobieta może pochwalić się gęstymi i długimi rzęsami. Dlatego właśnie naszym Klientkom oferujemy możliwość skorzystania z usługi, jak

Sprzedaż bonów
Fajnygabinet.pl

Fajnygabinet.pl

Inne

Piłsudskiego 111/58, 05-091 Ząbki
5.0

Makijaż wykonany bardzo starannie i ślicznie. Brwi zotały uniesione, dzięki czemu oczy nie wydają się zmęczone i zapadnięte. Wszyscy znajomi mowią, że makijaż jest naprawdę śliczny i mi pasuje :) Pani Joanna wykonała kawał dobrej roboty. Szczerze polecam :)

Sprzedaż bonów
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Studio Urody Mago Otwock

Studio Urody Mago Otwock

Inne

Józefa Poniatowskiego 1, 05-400 Otwock
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Nasz salon fryzjerski funkcjonuje na rynku od 2000 r. Jesteśmy po to, aby służyć naszym klientom szeroką ofertą zabiegów fryzjersko-kosmetycznych. Zajmujemy się kompleksowym dbaniem o wygląd. O piękno troszczymy się za pomocą sprawdzonych kosmetyków oraz nowoczesnego sprzętu. Co więcej, sty

Sprzedaż bonów

Opalanie natryskowe Warszawa

Marzysz o równomiernej, pięknej opaleniźnie, dzięki której wyglądać będziesz bardzo korzystnie? Chcesz, aby Twoje ciało było idealnie opalone i aby wzbudzało Twój zachwyt za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro? Zdecydowanie musisz zdecydować się na opalanie natryskowe w Warszawie. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertami lokalnych salonów, wśród których z pewnością odnajdziesz solarium natryskowe, w którym zarezerwujesz termin!

Opinie o solariach natryskowych z Warszawy

Na naszej stronie odnajdziesz wiele interesujących informacji na temat ofert opalania natryskowego w Warszawie. Wśród nich szczególną uwagę powinny zwrócić opinie, jakie kolejnym salonom wystawiają klienci, którzy mieli okazję korzystać z usługi takiego właśnie opalania. Na bazie tych właśnie opinii udało nam się stworzyć ranking najwyżej ocenianych solariów, który dla wielu mieszkańców Warszawy jest swoistym drogowskazem w zakresie wyboru salonu, do którego warto umówić się na opalanie natryskowe. Liczymy na to, że okaże się to przydatne również dla Ciebie.

Ile kosztuje opalanie natryskowe w Warszawie?

Koszt opalania natryskowego zależny jest to tego, jakie partie ciała mają być opalone. Jeśli mówimy tu na przykład o opalaniu natryskowym Fake Bake twarzy, szyi i dekoltu, to sesja wiąże się z kosztem około 50zł. Z kolei opalanie Fake Bake całego ciała to koszt od 100zł w górę, w zależności od wyboru salonu, do którego chcemy się umówić. Skoro już mowa o umawianiu wizyty w solarium natryskowym w Warszawie, to z naszej strony zachęcamy Cię do korzystania z pełnej funkcjonalności naszego serwisu, który pozwala na umawianie wizyt przez internet. Zakładając konto na Moment.pl zyskasz możliwość umawiania się do solarium przez naszą stronę internetową lub aplikację mobilną Moment.pl. Wszystko szybko i sprawnie. Przekonaj się o tym!