Przejdź do głównej zawartości

Opalanie natryskowe Warszawa

Studio urody Magda Walewska - zarezerwuj wizytę

Studio urody Magda Walewska

Inne

Hugona Kołłątaja 58, 05-400 Otwock
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Super! Pani Magda przemiła, ciepła kobieta, robiąca cudeńka na pazurkach. Jej jesienne listki napewno będą się pięknie komponować z urokiem jesieni. Wrócę tu nie raz! Pani Karolinka zrobiła mi piękne pedi, zadbała o każdy szczegół. Z reka na sercu polecam

Fifty Fifty Concept - zarezerwuj wizytę

Fifty Fifty Concept

Inne

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Agata, super, odpowiadała na wszystkie moje pytania. Czułam sie jak w domu, prysznic, peeling, i usluga opalania... Wszystko na bardzo wysokim standardzie. Polecam.

Opalanie natryskowe Warszawa

Marzysz o równomiernej, pięknej opaleniźnie, dzięki której wyglądać będziesz bardzo korzystnie? Chcesz, aby Twoje ciało było idealnie opalone i aby wzbudzało Twój zachwyt za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro? Zdecydowanie musisz zdecydować się na opalanie natryskowe w Warszawie. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertami lokalnych salonów, wśród których z pewnością odnajdziesz solarium natryskowe, w którym zarezerwujesz termin!

Opinie o solariach natryskowych z Warszawy

Na naszej stronie odnajdziesz wiele interesujących informacji na temat ofert opalania natryskowego w Warszawie. Wśród nich szczególną uwagę powinny zwrócić opinie, jakie kolejnym salonom wystawiają klienci, którzy mieli okazję korzystać z usługi takiego właśnie opalania. Na bazie tych właśnie opinii udało nam się stworzyć ranking najwyżej ocenianych solariów, który dla wielu mieszkańców Warszawy jest swoistym drogowskazem w zakresie wyboru salonu, do którego warto umówić się na opalanie natryskowe. Liczymy na to, że okaże się to przydatne również dla Ciebie.

Ile kosztuje opalanie natryskowe w Warszawie?

Koszt opalania natryskowego zależny jest to tego, jakie partie ciała mają być opalone. Jeśli mówimy tu na przykład o opalaniu natryskowym Fake Bake twarzy, szyi i dekoltu, to sesja wiąże się z kosztem około 50zł. Z kolei opalanie Fake Bake całego ciała to koszt od 100zł w górę, w zależności od wyboru salonu, do którego chcemy się umówić. Skoro już mowa o umawianiu wizyty w solarium natryskowym w Warszawie, to z naszej strony zachęcamy Cię do korzystania z pełnej funkcjonalności naszego serwisu, który pozwala na umawianie wizyt przez internet. Zakładając konto na Moment.pl zyskasz możliwość umawiania się do solarium przez naszą stronę internetową lub aplikację mobilną Moment.pl. Wszystko szybko i sprawnie. Przekonaj się o tym!