Solarium i opalanie Myślenice

23 wyniki

Babski Świat - stylizacja paznokci Karolina Kaczor

Inne

Żwirki i Wigury 10, 33-400 Myślenice
5.0
111 opinii

Bardzo dobra obsługa, wysoka jakość samej usługi pod względem dużej dokładności jak i precyzyjności w wykonaniu (hybrydy). Poza tym sama pani Beata- mila, nie narzucająca się w kontakcie osoba, która zadbała na moją prośbę o zamianę terminu na wczesnejszy, wychodząc sama naprzeciw mojej potrzebie😊

Holistic Day Spa

Inne

Pardyaka 6, 32-400 Myślenice
5.0
97 opinii

Rewelacja , polecam każdemu Bardzo dziękuję za cudowny masaż, polecam wszystkim! Każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie...a takie chwile są po prostu nie do zapomnienia:) Spróbujcie sami...pozdrawiam.

Salony z tej samej miejscowości

PŁATEK STUDIO

Kosmetyczka

Sienkiewicza 10B, 32-400 Myślenice
5.0
299 opinii

Miejsce parkingowe przygotowane. Pani z recepcji już zna moje imię i przywitała mnie właśnie po imieniu. Wiedziała też jaką kawę mi podać. Kawa 4/5. Najważniejsze - Fryzjer finezyjny:-) ps. mycie głowy przed cięciem i tak jest najprzyjemniejszą częścią wizyty:-)

Salony bez rezerwacji online

ARS VITA ZDROWIE I URODA Marek Matejczyk

Inne

ulica Orkana 9, 32-400 Myślenice
5.0
5 opinii
niezweryfikowany

ARS VITA ZDROWIE I URODA Marek Matejczyk znajduje się przy ulica Orkana 9 w Myślenicach. Obecnie operacje plastyczne nie są już czymś niedostępnym. Coraz więcej osób chce dzięki nim poprawiać swoją urodę i zdrowie. Dlatego nie musisz się martwić, że Ty również zaliczasz się do tego grona.