Przejdź do głównej zawartości

Solarium i opalanie Katowice

Świrkowska - Fryzjer Kolorysta - zarezerwuj wizytę

Świrkowska - Fryzjer Kolorysta

Inne

Złota 5, 40-102 Katowice
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo polecam Panią Kasię, bardzo miła, dokładna super potrafi doradzić. Z bardzo zniszczonych, przetlenionych włosów pani Kasia zrobiła piękny kolor naturalny beż 😁👍

Perfect Group Panewnicka 201 Klinika Zdrowia i Urody dla Wymagających - zarezerwuj wizytę

Perfect Group Panewnicka 201 Klinika Zdrowia i Urody dla Wymagających

Inne

Panewnicka 201, 40-772 Katowice
0.0
Brak opinii
Sprzedaż bonów

Wierzymy, że piękno wynika z równowagi między zdrowym ciałem, umysłem i psychiką. Dlatego też oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz indywidualnie dobranych usług z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa, kosmetologii, trychologii, medycyny estetycznej, dietetyki oraz opieki trenerów personal

Salony z podobnych kategorii

Solarium w Katowicach - zadbaj o kolor swojej skóry

Opalanie na plaży czy w ogrodzie, korzystając ze światła naturalnego, często bywa długotrwałe, a jego efekty niezadowalające. Ryzyko nierównomiernie opalonego ciała z jasnymi oraz ciemnymi plamami to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą przytrafić się nam w okresach letnich, gdy chcemy eksponować naszą skórę. Dodatkowe wszelkie zaczerwienienia wraz z oparzeniami skóry pokazują jednoznacznie, że opalanie na powietrzu może przynieść więcej szkód niż pożytku. Zwłaszcza dla osób o cerze jasnej, wręcz perłowej, które są wyjątkowo narażone na zaczerwienienia, a proces brązowienia u nich skóry jest męczący. Wymaga nawet do kilkudziesięciu minut leżenia bez ruchu na słońcu. Abstrahując od ryzyka, jakie niesie za sobą naturalne światło, często i tak nie mamy możliwości z niego korzystać. Cierpią na to głównie osoby zamieszkujące centra dużym miast, w których główną zabudowę tworzą kamienice oraz bloki bez tarasów czy ogródków. Z pomocą przychodzą studia solarium, które zagwarantują egzotyczny wygląd i zrównoważoną, ciemną barwę skóry. Studia opalania w Katowicach oferują efektywne sesje, które trwają jedynie kilka minut, a ich skutki widać już tego samego dnia. Nie musisz obawiać się zaczerwień skórnych, oparzeń czy towarzyszącym temu niedogodnościom, które często pokazują się w formie nieestetycznego wyglądu.

Solarium i opalanie natryskowe w Katowicach to również duża dawka witaminy D3, która działa korzystnie na nasze samopoczucie, a także układ odpornościowy. Jest to świetny wybór w okresie chorobowym, gdy niebo przysłaniają chmury i słońce nie dochodzi do naszych ciał. 

Bezpiecznie brązowa skóra w kilka chwil

Salony solarium w Katowicach, które znaleźć można na naszej stronie Moment.pl to miejsca, które cechują się najwyższej jakości obsługą, sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem z doświadczeniem. Wszystkie renomowanych firm łóżka posiadają wymagane certyfikaty świadczące o ich bezpieczeństwie, a lampy są regularnie wymieniane, dzięki czemu ich efektywność jest stale na najwyższym poziomie. 

Kto powinien skorzystać z opalania w Katowicach?

Solarium oferujące opalanie natryskowe w Katowicach są otwarte dla każdego z drobnymi wyjątkami. Osoby o znacznych znamionach powinny przed wizytą udać się do specjalisty, który zbada zmiany skórne i stwierdzi czy może dopuścić pacjenta do korzystania z solarium. Pierwsza wizyta klientów o bardzo bladej karnacji na łóżku do opalania powinna być natomiast bardzo krótka, aby powoli przyzwyczajać skórę do opalania. Poza tym każda osoba, która chce, aby jej ciało nabrało brązowego koloru, może bez żadnych obaw skorzystać z kąpieli słonecznych w solarium w Katowicach.

Znajdź najlepszy salon solarium w swojej okolicy

Nasza strona internetowa Moment.pl daje możliwość znalezienia sprawdzonych salonów solarium w Katowicach. Ranking stworzony na podstawie realnych opinii klientów pozwoli na odszukanie miejsca, które najlepiej przypadnie do Twojego gustu. Czytelne i łatwe w obsłudze menu sprawia, że umówienie lub odwołanie wizyty jest szybkie i komfortowe. Nie musisz wychodzić z domu, wystarczy chwila na naszej witrynie, abyś nie musiała marnować czasu. Jeśli nie masz aktualnie dostępu do komputera stacjonarnego, stworzyliśmy również aplikację mobilną, dzięki której bez wychodzenia z domu możesz znaleźć najlepsze salony solarium w swojej okolicy oraz umówić w nich wizytę. 

Jeśli więc cenisz swoje bezpieczeństwo, a także świetny i zdrowy wygląd skóry, znajdź odpowiedni dla siebie salon i umów w nim wizytę już dziś.