Sauna Warszawa Żoliborz

Artist Studio Urody

Inne

Podleśna 52, 01-673 Warszawa
4.9
173 opinie

Pierwszy raz trafiłam do tego salonu , zostałam mile przyjęta przez p. Partycję. J . Jest osobą profesjonalną ,wie co robi . Jestem uczulona na wycięcie skórek, zrobiła to super . Pomalowane i wypiłowane elegancko . Dziękuję. Następna wizyta umówiona.

U Fryzjerów Andersa

Inne

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5535 opinii

Jestem po wizycie u Ani Modzelewskiej. Wspaniała dziewczyna. Włosy miałam w stanie opłakanym po wizycie u innego fryzjera. Ania spojrzała fachowym okiem powiedziała co i jak mam robić przez najbliższe dwa miesiące. Odradziła stanowczo ponowne farbowanie i cięcie. Zrobiłyśmy tonowanie i odżywienie i w końcu mogę patrzeć w lustro z ulgą. Dziękuję:)

Nails&Face Studio Urody

Inne

ul. Przasnyska 11, 01-756 Warszawa
4.9
554 opinie

Serdecznie polecam Panią Karolę (mani) i Panią Renię (pedi) - super wykonane usługi, obie Panie serdecznie i uśmiechnięte :) śliczne paznockie! polecam

MEA CLINIC

Inne

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
5.0
285 opinii

Pełen profesjonalizm przy konsultacji,jasno,rzeczowo,prostym językiem,zrozumiałym dla kazdego.Doktor przemiły,czułam się swobodnie,tak jakbym przyszła na pogawędkę do kolegi,zero stresu. Życzyłbym sobie więcej takich lekarzy. Z niecierpliwością czekam na zabieg.

Prawda Clinic

Inne

Smocza 26, 01-041 Warszawa
5.0
134 opinie

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

Siluetta

Inne

Sady Żoliborskie 13a, 01-772 Warszawa
4.9
173 opinie

Gabinet czysty. Atmosfera bardzo miła i ciepła. Pani Magda udzieliła mi wszelkich porad. Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam zabieg jak i Panią Magdę!!!

"OdNova "team dla urody

Inne

Gwiaździsta 27, 01-651 Warszawa
5.0
35 opinii

Koloryzacja + odrosty - doskonale dobrana mieszanka farby bez niszczenia włosów. Świetne odżywki i olejki do włosów oraz staranne strzyżenie dla podkreślenia koloryzacji. Pani Ania jest moją fryzjerką do 2 lat - gorąco polecam.

Pretty Pretty | salon urody

Inne

Gwiaździsta 7D/5, 01-651 Warszawa
5.0
40 opinii

Byłam już trzeci raz u pani Patrycji, jestem bardzo zadowolona. Zawsze jestem zadowolona, prawdziwa profesjonalistka, dokładna, staranna, sumienna i przemiła :)

Salon Urody BiS

Inne

Nieszawska 4C, 03-382 Warszawa
4.9
171 opinii

Takich ładnych paznokci nie miałam chyba nigdy w życiu :) SUPER! Już umówilam się na kolejną wizytę i z pewnością nie będzie ona moją ostatnią. Zdecydowanie polecm Panią Monikę :)