Sauna Warszawa Ursynów

Salony z podobnych kategorii

LA GUÈL CLINIC & SPA

Inne

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
421 opinii

Obydwa zabiegi z super efektem. Pani Doktor Kuryło to wspaniały fachowiec. Wszystko po kolei tłumaczy i sprawia, że naprawdę czuję się bezpieczna podczas wykonywanych zabiegów.

SanoMedica Ursynów

Inne

Wawrzyńca Surowieckiego 2, 02-785 Warszawa
5.0
202 opinie

Było super! Nie wiem jak minęła ta godzina. P. Karolina wykazała się nie tylko fachową wiedzą i podejściem, ale także zapewniła niesamowicie dobrą atmosferę (nie miłą, nie przyjemną, po prostu po ludzku dobrą). Polecam też z uwagi na inne zabiegi, o których opowiadała. A efekt masażu czuję nadal (i nie było to głaskanie :))

Paweł Zięba Hair Design

Inne

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa
5.0
299 opinii

Nie zgłaszam żadnych uwag. Znakomita kadra wykonująca swoje zadania w sposób niezwykle staranny i delikatny, jakość obsługi na najwyższym poziomie, komfortowy lokal wyposażony we wszelkie udogodnienia, wysoka kultura osobista oraz elegancki ubiór osób tam pracujących-z całą pewnością można użyć stwierdzenia: strzyżenie marzeń.

Madiosa nails&beauty

Inne

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, 02-797 Warszawa
4.9
188 opinii

Malowanie piękne, staranne. Niestety w sobotę już w sobotę na wyjeździe zrobił mi się odprysk, a niestety nie miałam kiedy już przyjść, by go naprawić. Być może wynikało to z tego, że manicure miałam tydzień wcześniej, bo przy poprzednich wizytach nie występowała taka sytuacja. Paznokcie bardzo ładnie pomalowane, wizyta trwała dobrą ilość czasu.

Studio Urody Flis&Borkowski

Inne

Alternatywy 7 lok. U3, 02-775 Warszawa
4.8
18 opinii

5 grudnia 2015 roku powstaje Salon Fryzjerski Flis&Borkowski mieszczący się przy ul. Indiry Gandhi 35. Założycielami są Sebastian Flis – Stylista Fryzur/Fryzjer i Maciej Borkowski – Manager Salonu. Nazwa salonu pochodzi od nazwisk jego założycieli. Idea jaka przyświecała Sebastianowi i M