Sauna Gdańsk

393 wyniki

Good Luck Club

Inne

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
5.0
674 opinie

Jestem niezmiennie wierna Marcie i wykonywanym przez nią zabiegom. Marta zawsze dba o sympatyczną atmosferę, a zabiegi odpowiednio dopasowane do problemu wykonuje z największą starannością. Zabieg z falą lub łączony z endermologią (Piękny Brzuch) w widoczny sposób poprawia sylwetkę i stan skóry. Serdecznie polecam.

Salony z podobnych kategorii

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Inne

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
874 opinie

Byłam pierwszy raz, ale już wiem, że na pewno nie ostatni. Bardzo profesjonalna obsługa, Pani Agnieszka wykonała perfekcyjnie hennę brwi i rzęs, natomiast Pani Weronika świetny pedicure. W czerwcu bądź lipcu zawitam na kolejny zabieg :)

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Inne

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
5.0
476 opinii

Mam bardzo dobrze obcinane i koloryzowane przez p. Natalię włosy . Świetnie się układają , są żywe, kolor jest bardzo ciekawy , zbieram liczne komplementy. Jednak do Amber wrócę jak skończą się upały, bo mnie temperatura w waszych pomieszczeniach potwornie dokucza.

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Inne

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
915 opinii

W końcu dobrze zdiagnozowany problem i moje stopy sa na dobrej drodze do wyzdrowienia (w innym podologicznym gabinecie nie miałam tyle szczęścia). Pani bardzo mila i wszystko wyczerpująco wyjaśniła. Teraz czekam na efekty :)

FIVE SENSES float spa

Inne

Norwida 4, 80-280 Gdańsk
5.0
452 opinie

Duża dbałość o detale - od wystroju, przez wspaniałą obsługę i dobór pięknie pachnących kosmetyków, aż po samą jakość usług. Chociaż już sam w sobie floating jest bardzo wyciszający, to w połączeniu z masażem jest jeszcze bardziej relaksujący i daje ogromny wypoczynek nie tylko ciału, ale i głowie.

Salon Urody AS Professional Beauty

Inne

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
835 opinii

Sam zabieg w porządku, włosy wyglądają na zdrowsze, są gladkie, miększe i zdecydowanie mniej się plączą. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z cięcia. Irena bardzo zaangażowana i dokładna. Super! Na pewno wrócę po to samo ;)

Nature Life Maja Lewandowska

Inne

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
5.0
218 opinii

Pani Maja to znakomita profesjonalistka, sympatyczna, uprzejma,wyrozumiała ;) i przede wszystkim skuteczna! Nawet jeżeli ktoś ma słabszy okres, to i tak stara się zmotywować do pracy nad sobą, co pomaga :) Polecam wszystkim serdecznie!

Salon Kosmetyczny Petite Perle

Inne

Beniowskiego 51, 80-355 Gdańsk
4.9
180 opinii

Pani Agnieszka ma taką wiedzę z zakresu kosmetologii, że aż zawstydza. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy, a co najważniejsze doskonale zna granicę między kosmetologia a medycyną, co akurat nie jest często spotykane. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i odprężająco. Skorzystam ponownie i polecam.