Sauna Bielsko-Biała

430 wyników

AquaRest Clinic

Inne

Powstańców Śląskich 3, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
3 opinie

Polecam. Ciekawe miejsce w sercu Bielska Białej. Miejsce w którym myśli odplywaja a nasze cialo lewituje. Mimo że byłam sceptycznie nastawiona do wizyty pozytywnie się zaskoczyłam. Obsługa, klimatem ale też samym faktem że żyjąc w szybkim mieście można się w kilka chwil znaleźć w miejscu całkowitego relaksu. Warto tu przyjść!

Salony z podobnych kategorii

Hand Park

Inne

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
534 opinie

Jak zwykle bardzo miła obsługa. Pani Iwonka jak zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Manicure wykonany bardzo starannie i profesjonalnie. Bardzo polecam. Dziękuje :)

Kawulok Atelier Fryzjerskie

Inne

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
757 opinii

Pełen relaks, dobry nastrój, świetna atmosfera😁 i oryginalna fryzura! Dzięki Pani Natalio! Ps. To nie tylko salon fryzjerski... to miejsce, do którego wraca się jak bumerang😁

KOSMETOLOGIA G. Czyżowska

Inne

Mickiewicza 29, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
106 opinii

Jestem bardzo zadowolona :) 1. Pełen profesjonalizm 2. Bardzo miła obsługa 3. Usługa wykonana w spokojnej, relaksującej atmosferze 4. Gabinet na wysokim poziomie, zadbany i czysty 5. Zabieg w świetnej cenie 6. Henna - idealny kolor dopasowany do mojego typu urody Jednym słowem POLECAM :)

Studio Urody Profesja

Inne

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
133 opinie

Trafiłam tutaj przez przypadek i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta :) Z cięcia jestem bardzo zadowolona - pani Natalia wiedziała co robi :)

Babski Raj - Klub Zdrowia i Urody

Inne

Orzeszkowej 66, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
149 opinii

Bardzo przyjemna wizyta, Pani Sylwia odpowiadała na wszystkie (liczne) pytania wyczerpująco, a i dodawała od siebie bardzo przydatne rady odnośnie pielęgnacji po zabiegu i sugerowała jakie powinny być kolejne kroki. Brwi zrobione bardzo starannie i bezboleśnie, całą wizytę oceniam bardzo pozytywnie, czysta przyjemność :)

Golden Spa

Inne

Generała Stanisława Maczka 41, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
60 opinii

Wizyta w Golden Spa była bardzo udanym prezentem od mojej siostry. Byłam tu pierwszy raz , ciekawe wnętrza i ten sufit, ale przede wszystkim zadowolona jestem z zabiegu wykonanego przez Panią Olę to był Paryski Szyk. Już zapisałam się na kolejną wizytę. Polecam Wszystkim