Inne Rzeszów

410 wyników

IP CLINIQ Instytut Piękna

Inne

Aleja Tadeusza Rejtana 53, 35-326 Rzeszów
4.9
492 opinie

Pani doktor wszystko jasno wyjaśniła podczas konsultacji i badania, przedstawiła metody usunięcia znamion i doradziła, która z metod według niej będzie lepsza w zastosowaniu. Ogólnie bardzo miła osoba, polecam :)

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii

Inne

Srebrna 3, 35-102 Rzeszów
4.9
58 opinii

Polecam Panią Ewelinkę - jeśli szukacie podologa w Rzeszowie to ona jest najlepszym wyborem. Mi pomogła pozbyć się modzeli, a mojemu mężowi wyprowadziła rany spowodowane wrastającym paznokciem. Wcześniej byliśmy u chirurga, który niestety nic na to nie poradził. Wystarczyło kilka wizyt u Pani Eweliny i problemu już NIE MA.

Gabinet Yasumi Rzeszów

Inne

Al.Powstańców Warszawy 38/U2, 35-329 Rzeszów
5.0
7 opinii

Jak zwykle od kilku lat profesjonalnie i miło, efekty widac praktycznie natychmiast po wyjściu z gabinetu. Polecam Panią Karolinkę która jest bardzo dokładna, profesjonalna i przy tym mega miła. Zabiegi w tym gabinecie to sama przyjemność.

Salony z tej samej miejscowości

Eva Cosmetics & Lashes

Inne

Plac Wolności 12, 35-073 Rzeszów
5.0
170 opinii

Pani Agatka jak zwykle staje na wysokości zadania! To była moja trzecia wizyta na przedłużaniu rzęs 1:1 i na pewno nie ostatnia. Pani Agatka jest bardzo kompetentna, dokładna, potrafi fachowo doradzić i wyjaśnić w razie wątpliwości. Dodatkowo jest po prostu super uprzejma i uśmiechnięta. POLECAM!

BARBERHOOD Rzeszów

Inne

Bernardyńska 3, 35-069 Rzeszów
5.0
1518 opinii

Świetna obsługa, profesjonalne wykonanie, pomimo trudności w postaci mocnej zmiany fryzury efekt końcowy bardzo mi się podoba. Broda po przycięciu schludna, równo przygolona, dodatkowo otrzymałem parę rad, które na pewno się przydadzą. Klimat samego miejsca perfekcyjny

Rzeszowski Golibroda

Inne

Jagiellońska 27, 35-025 Rzeszów
5.0
298 opinii

Dziękuję Pawłowi, że w sytuacji losowej sam z siebie, bez proszenia przeorganizował swój grafik i mogłem przyjść w innym terminie dzień później niż byłem uprzednio zapisany. Dzięki niemu nie muszę wyglądać jak buszmen :D Pozdrawiam przesympatycznego właściciela salonu Rzeszowski Golibroda :) Ps. posiłek miał być ode mnie w gratisie ...