Przejdź do głównej zawartości

Rytuały Wrocław

KASUN Twoje Centrum Piękna - zarezerwuj wizytę

KASUN Twoje Centrum Piękna

Inne

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Atmosfera w salonie i muzyka bardzo przyjemna. Panie są bardzo sympatyczne a jakość usług jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo fajnie zostało mi za każdym razem przedstawione najlepsze rozwiązanie dla moich włosów a dogadanie się z z fryzjerka jest dla mnie bardzo ważne.

Poczucie Piękna Face & Body Institute - zarezerwuj wizytę

Poczucie Piękna Face & Body Institute

Inne

aleja Armii Krajowej 4B/5, 50-541 Wrocław
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Mimo że córka bardzo się bała Pani była bardzo cierpliwa, miła i zadbała o to żeby wszystko poszło sprawnie i żeby było komfortowo. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam wszystkim

Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Inne

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon

Gorąco polecam! Bardzo profesjonalna oraz przesympatyczna Pani Kasia, która dbała o to by już w momencie przekroczenia progu tego salonu ja czułam się komfortowo i bezpiecznie))) Teraz mam przepiękne paznokci i mniej tłusty brzuszek;) To już dopiero moja druga wizyta w tym salonie, ale ja będę i nadal wracać bo ufam tym dziewczynom!

Yasumi Instytut Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Inne

Ślężna 27A, 53-301 Wrocław

Masaż wykonany profesjonalnie. Pierwszy raz tam byłem i się nie zawiodłem. Wszystko zadbane ze szczegółami, odpowiedni zapach w pokoju, muzyka relaksacyjna. Można było odpłynąć :). Nikt mnie tak porządnie nie wymasował, a efekt końcowy trwa bardzo długo. Coś czuję, że niedługo znów tam zawitam :).

ASK Beauty - zarezerwuj wizytę

ASK Beauty

Inne

Przyjaźni 66 lok. 8, 53-030 Wrocław
4.94
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Po kilku zabiegach całkowicie wyzbyłam się problemu podrażnień po goleniu i wrastających włosów w obrębie bikini, jestem zachwycona i polecam każdemu ;)

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka

Inne

Legnicka 52, 54-204 Wrocław
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Cudowny zabieg bardzo relaksujący - pani Karina informowała co będzie robić opowiadała o produktach efektach i ewentualnym dyskomforcie - obsługa bardzo miła łatwy dojazd i parking