Przejdź do głównej zawartości

Rytuały Warszawa Wola

Relax in SPA  - zarezerwuj wizytę

Relax in SPA

Inne

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jedyny mankament to bardzo głośna rozmowa z klientka korzystająca z innego zabiegu w trakcie mojego masażu, trudno się zrelaksować przy okazji przymusowego wysłuchiwania cudzych zwierzeń. Poza tym bez zarzutu, zabiegi świetne, obsługa na najwyższym poziomie.

JETSET SPA BEAUTY - zarezerwuj wizytę

JETSET SPA BEAUTY

Inne

Grzybowska 63, hotel Hilton, 00-844 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Przemiła atmosfera, podejście kompleksowe i pełne profesjonalizmu, a do tego sam zabieg bardzo przyjemny, mimo licznych obaw. Do takich miejsc chce się wracać! Kolejny zabieg już umówiony.

Centrum Estetyki Medycznej - zarezerwuj wizytę

Centrum Estetyki Medycznej

Inne

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
4.98

Jestem zachwycona profesjonalizmem lekarzy w CEM!! Polecam każdemu wizytę, bo to inna wizyta niż w zwykłym gabinecie. Lekarze badają całe ciało, kondycję, a dopiero później przystępują do właściwego leczenia. Nie ma pośpiechu w czasie wizyty, wszystko sterylne i zdezynfekowane, czuje ze jestem w dobrych rękach. :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Kuo's Nature & Holistic Space - zarezerwuj wizytę

Kuo's Nature & Holistic Space

Inne

Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Podstawową naszą zasadą jest nierozerwalny związek zabiegu z produktem. Zastosowaniu starannie dobranych preparatów zawsze towarzyszy zabieg, gdzie unikalna kompozycja odpowiednich składników wykreowana przez naszego eksperta, generuje efekt synergii, przeznaczony wyłącznie dla Ciebie. Pers

Julia Yellow - zarezerwuj wizytę

Julia Yellow

Inne

Gieldowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Gabinet Julia Yellow to nowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie będziecie mogli zatroszczyć się o siebie, odstresować, wyciszyć, czy też zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Nieinwazyjne terapie anti-aging i kosmetyka Anubis Barcelona szeroki zakres masaży, w tym masaże: relaksacyjne, orien

Salony z podobnych kategorii