Przejdź do głównej zawartości

Rytuały Szczecin

YASUMI SZCZECIN - zarezerwuj wizytę

YASUMI SZCZECIN

Inne

Staromłyńska 19, 70-652 Szczecin
4.99
Bezpieczny salon

Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie, a podejście Pani Hani super profesjonalne, jak za każdym razem. Po 6 zabiegu Master System stwierdzam, że skóra jest na tyle przyzwyczajona, że to już nie są katusze. ThermaSlim Lavatron to czysty relaks. Ogółem wizyta jak zawsze na 5 gwiazdek.

Dermamedis Centrum Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Dermamedis Centrum Zdrowia i Urody

Inne

Aleja Piastów, 61/13, 70-332 Szczecin
5.0
Bezpieczny salon

Szanowni Państwo, Z wielką przyjemnością zapraszam do Centrum Zdrowia i Urody Dermamedis, które powstało z myślą o klientach ceniących sobie wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz intymną atmosferę. Szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii estetycznej i upiększającej, podologi oraz

Salony z podobnych kategorii

AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska - zarezerwuj wizytę

AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska

Inne

Ul. Panieńska 46/3, 70-535 Szczecin
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wszystko na najwyższym poziomie! Zachowanie największych norm zabezpieczeń przed Covit-19! Sterylnie czysto!Usługa perfekcyjna od prawie 10 lat!Girąco polecam!profesjonalizm,atmosfera,satysfakcja,sterylna czystość ,nowoczesne wnętrze to główne cechy dla ,których korzystach od prawie 10 lat!

DepiLab - zarezerwuj wizytę

DepiLab

Inne

ul. Kaszubska 52, 70-226 Szczecin

Powiem tak, p. Kamila to totalny sztos!! Tak otwartej i pełnej empatii osoby już dawno nie spotkałam ❤️ Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania jakie wkłada Ona w poczucie bezpieczeństwa pacjenta. A sam zabieg? Raz dwa, bezbolesnie. Fajnie ze jestescie bo na jednej partii nie kończymy ❣️

Prywatna Praktyka Podologiczna Martyna Mazur-Zielińska  - zarezerwuj wizytę

Prywatna Praktyka Podologiczna Martyna Mazur-Zielińska

Inne

Łubinowa, 75, 70-785 Szczecin
4.97
Sprzedaż bonów

Dzień dobry. Bardzo miła obsługa kocham chodzić do dziewczyn miła atmosfera i profesjonalna usługa . Pazur odrasta takze wyleczony i juz trzeba by bylo znow na pietki sie umowic za jakies tyd lub dwa. Swietny wygląd salonu podologicznego i miła atmosfera.