Rytuały Gdańsk

KASHMIR SPA Malwina Markowska

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Inne

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk

Serdecznie polecam. Byłam na przekłuwaniu uszu z 3 letnia coreczka, która miała mocną chwile zawahania ;) panie miały wspaniałe podejście, bardzo cierpliwe i wyrozumiałe.

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Inne

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk

Błyskawicznie co bardzo ważne w przypadku dzieci. To była pierwsza dziurka w zębie mojego synka, ale myślę, że dzięki profesjonalnemu i miłemu podejściu personelu nie będzie problemów, żeby namówić go na kontrolę za pół roku. ps. Z prezentem-nagrodą, którą dostał w gabinecie nie chce się w ogóle rozstać:)

FIVE SENSES float spa

FIVE SENSES float spa

Inne

Norwida 4, 80-280 Gdańsk

Duża dbałość o detale - od wystroju, przez wspaniałą obsługę i dobór pięknie pachnących kosmetyków, aż po samą jakość usług. Chociaż już sam w sobie floating jest bardzo wyciszający, to w połączeniu z masażem jest jeszcze bardziej relaksujący i daje ogromny wypoczynek nie tylko ciału, ale i głowie.

Salon Urody Perła

Salon Urody Perła

Inne

Hynka 65 lok. 8, 80-465 Gdańsk

Profesjonalnie. Pani Marta sama oceniła, że paznokcie powinny wyglądać lepiej i umówiła mnie na wizytę poprawkową. Ogólnie teraz paznokcie noszę 2,5 tyg i kompletnie nic się z nimi nie dzieje. A często myje ręce i używam detergentów. Polecam tytany.

Calma y Alma Pracownia Masażu Symbiotycznego

Calma y Alma Pracownia Masażu Symbiotycznego

Inne

ul. Nieborowska 10, 80-034 Gdańsk
5.0

Masaże symbiotyczne to połączenie technik masaży: klasycznych, polinezyjskich, terapii manualnych, naturalnego anti agingu, mocy zgromadzonej w kamieniach naturalnych, ziołach. Mają na celu zmniejszenie objawów urazów narządów ruchu, przykurczy mięśniowych, problemów ze stawami i mięśniami.

Salony z podobnych kategorii