Rytuały Gdańsk

393 wyniki

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Inne

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
884 opinie

Jestem osobiście zachwycona pełnym profesjonalizmem, rzetelną wiedzą i mimo małych tortur efekty są spektakularne, a moja twarz to wyzwanie. P.Malwino dziękuję :) czuję, że jestem w dobrych rękach.

Good Luck Club

Inne

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
5.0
687 opinii

Jestem niezmiennie wierna Marcie i wykonywanym przez nią zabiegom. Marta zawsze dba o sympatyczną atmosferę, a zabiegi odpowiednio dopasowane do problemu wykonuje z największą starannością. Zabieg z falą lub łączony z endermologią (Piękny Brzuch) w widoczny sposób poprawia sylwetkę i stan skóry. Serdecznie polecam.

FIVE SENSES float spa

Inne

Norwida 4, 80-280 Gdańsk
5.0
461 opinii

Duża dbałość o detale - od wystroju, przez wspaniałą obsługę i dobór pięknie pachnących kosmetyków, aż po samą jakość usług. Chociaż już sam w sobie floating jest bardzo wyciszający, to w połączeniu z masażem jest jeszcze bardziej relaksujący i daje ogromny wypoczynek nie tylko ciału, ale i głowie.

Salony z podobnych kategorii

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Inne

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
922 opinie

Dziękuję serdecznie Pani Joannie za bardzo życzliwe i profesjonalne podejście do mojego problemu. Z wielką przyjemnością i zaufaniem odwiedzałam Gabinet: czyściutko, milutko i profesjonalnie. Ceny usług i preparatów przystępne. Jeszcze raz dziękuję.

Salon Urody AS Professional Beauty

Inne

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
853 opinie

Sam zabieg w porządku, włosy wyglądają na zdrowsze, są gladkie, miększe i zdecydowanie mniej się plączą. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z cięcia. Irena bardzo zaangażowana i dokładna. Super! Na pewno wrócę po to samo ;)