Przejdź do głównej zawartości

Pozostałe Warszawa Mokotów

 Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek - zarezerwuj wizytę

Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Inne

ul. Puławska 136 lok. 61, 02-624 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Sprawnie, profesjonalnie, punktualnie. Doktor wyjaśnił przyczyny dolegliwości i zaproponował leczenie pozwalające zmniejszyć dolegliwości.Szczerze polecam Pana Doktora oraz klinikę Anclara.

Lifestylemed - zarezerwuj wizytę

Lifestylemed

Inne

Al. Wyścigowa 4/U4, 02-681 Warszawa
4.99
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Wizyta odbyła się o określonej godzinie.Rzeczowe i bardzo perfekcyjne omówienie wyników wraz z wytycznymi do prowadzenia procesu leczenia.Uzyskałam odpowiedz na każde z zadanych pytań wraz z opisem diagnozy oraz stosowania suplementów i diety. Konsultacje odbywają się w miłym i przyjaznym dla pacjenta klimacie.

Instytut Piękna Woronicza - zarezerwuj wizytę

Instytut Piękna Woronicza

Inne

Woronicza 33 lok C, 02-640 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pełen profesjonalizm. Pani Joanna bardzo fachowo dobiera zabiegi do potrzeb naszej skóry. Kosmetyki nie tylko są skuteczne w działaniu, pięknie pachną to jeszcze są przyjazd przyjazne dla środowiska i nie testowane na zwierzętach. Klimat i atmosfera w salonie jest również na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim ceniącym sobie spokój i jakość.

Centrum Rehabilitacji Holistycznej  - zarezerwuj wizytę

Centrum Rehabilitacji Holistycznej

Inne

Wita Stwosza 20, 02-661 Warszawa
0.0
Brak opinii

Terapia manualna, chiropraktyka, akupunktura, hirudoterapia, terapia wisceralna, manipulacje powięziowe, uroginekologia, . Holistyczny model leczenia dolegliwości I dysfunkcji ciała. Prosimy pamiętać o konieczności odwoływania wizyt nie później niż 12h przed. Przy przekroczeniu czasu zos