Przejdź do głównej zawartości

Podolog Warszawa Wola

Perfect Look - zarezerwuj wizytę

Perfect Look

Inne

Jana Kazimierza 49 lok.U13, 01-267 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Emila i Natalia jak zawsze w punkt! Rozumiemy się bez słów, cudowny dobór kolorów na paznokciach i intensywność brwi! Dziękuje, dzięki za każdym razem wychodzę szczęśliwa!

Płatności online
Bezpieczny salon
FootMedica - zarezerwuj wizytę

FootMedica

Inne

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani fizjoterapeutka bardzo dokładnie wytłumaczyła kolejne kroki oraz wyniki badania, dzięki czemu wiele się dowiedziałam. Poza tym pani Ilona jest przesympatyczna, co sprawiło, że spotkanie było samą przyjemnością:)

LARA - zarezerwuj wizytę

LARA

Inne

Sienna 83 lok.83, 00-815 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

super specjalista! Pani Larysa potrafi czarować cuda :) chętnie skorzystam jeszcze nie raz i zachęcam wszystkich którzy mają problemy ze stopami żeby nie bali się oddać w ręce fachowca :)

Alestopa-gabinet podologiczny - zarezerwuj wizytę

Alestopa-gabinet podologiczny

Inne

Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5, 01-015 Warszawa
4.97

Profesjonalne podejście do sprawy i pacjenta. Spokojne wytłumaczenie pacjentowi w czym tkwi problem. Jasne zalecienia . Przede wszystkim poświęcenie dużo czasu. Pani Wiktoria to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie! Pozdrawiam.

Nail House - zarezerwuj wizytę

Nail House

Inne

Sienna 83 lok. 86, 00-815 Warszawa
4.67

Dziękuje za uratowanie moich zniszczonych paznokci . Jesteście najlepszym salonem w Warszawie . Przywitanie pyszna kawa i ciasteczkiem , miła Pani recepcjonistka . Bardzo czystko , wszystko sterylnie. Mogę z pełną świadomością polecić ten salon , napewno będę polecać i wracać do Państwa .

Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Inne

ul. Nowolipki 25, 01-010 Warszawa
5.0

Manicure wykonany bardzo starannie, duży wybór lakierów. Pani Agnieszka przesympatyczna, zawsze doradzi, podchodzi do każdego klienta bardzo indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu, Strefa Piękne jest fantastyczna, będę zawsze tu wracać i polecać moim wszystkim znajomym.

Michalska Clinic - zarezerwuj wizytę

Michalska Clinic

Inne

Banderii 4 lok. 323, 01-164 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

ZADBAJ O SWOJE STOPY W INNYM WYMIARZE.... Komputerowa diagnostyka stóp i chodu. Indywidualne wkładki odciążeniowe i ortopedyczne. Odgrzybianie i dezynfekcja obuwia. Leczenie problemów: zmiany struktury paznokcia i skóry, grzybica, odciski, modzele, brodawki HPV, zrogowacenia, pę

Kacik Urody - zarezerwuj wizytę

Kacik Urody

Inne

UL.Górczewska 131/135, 01-109 Warszawa
5.0

W Warszawie jest wiele miejsc, w których możesz zadbać o swoją urodę – jednak jest jedno szczególnie warte uwagi. Tym miejscem jest Kącik Urody, który mieści się przy ulicy Górczewskiej. Dlaczego warto zainteresować się akurat tym miejscem? Przede wszystkim, dlatego że stosowane tutaj metod

Salony z podobnych kategorii