Przejdź do głównej zawartości

Podolog Warszawa Wola

FootMedica - zarezerwuj wizytę

FootMedica

Inne

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani fizjoterapeutka bardzo dokładnie wytłumaczyła kolejne kroki oraz wyniki badania, dzięki czemu wiele się dowiedziałam. Poza tym pani Ilona jest przesympatyczna, co sprawiło, że spotkanie było samą przyjemnością:)

LARA - zarezerwuj wizytę

LARA

Inne

Sienna 83 lok.83, 00-815 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

super specjalista! Pani Larysa potrafi czarować cuda :) chętnie skorzystam jeszcze nie raz i zachęcam wszystkich którzy mają problemy ze stopami żeby nie bali się oddać w ręce fachowca :)

Alestopa.pl- gabinet podologiczny - zarezerwuj wizytę

Alestopa.pl- gabinet podologiczny

Inne

Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5, 01-015 Warszawa
4.96

Profesjonalne podejście do sprawy i pacjenta. Spokojne wytłumaczenie pacjentowi w czym tkwi problem. Jasne zalecienia . Przede wszystkim poświęcenie dużo czasu. Pani Wiktoria to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie! Pozdrawiam.

Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Inne

ul. Nowolipki 25, 01-010 Warszawa
5.0

Manicure wykonany bardzo starannie, duży wybór lakierów. Pani Agnieszka przesympatyczna, zawsze doradzi, podchodzi do każdego klienta bardzo indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu, Strefa Piękne jest fantastyczna, będę zawsze tu wracać i polecać moim wszystkim znajomym.

Nail House - zarezerwuj wizytę

Nail House

Inne

Sienna 83 lok. 86, 00-815 Warszawa
4.66

Dziękuje za uratowanie moich zniszczonych paznokci . Jesteście najlepszym salonem w Warszawie . Przywitanie pyszna kawa i ciasteczkiem , miła Pani recepcjonistka . Bardzo czystko , wszystko sterylnie. Mogę z pełną świadomością polecić ten salon , napewno będę polecać i wracać do Państwa .

Michalska Clinic - zarezerwuj wizytę

Michalska Clinic

Inne

Banderii 4 lok. 323, 01-164 Warszawa
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

ZADBAJ O SWOJE STOPY W INNYM WYMIARZE.... Komputerowa diagnostyka stóp i chodu. Indywidualne wkładki odciążeniowe i ortopedyczne. Odgrzybianie i dezynfekcja obuwia. Leczenie problemów: zmiany struktury paznokcia i skóry, grzybica, odciski, modzele, brodawki HPV, zrogowacenia, pę

Salony z podobnych kategorii