Podolog Warszawa Mokotów

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16062 opinie

Bardzo zasłużone 5 gwiazdek. U Pani Sylwii byłam pierwszy raz i potwierdziły się wszystkie pozytywne opinie, które słyszałam. Pedikiur był wykonany bardzo dokładnie i profesjonalnie. Do tego miła rozmowa i rzeczowe rady dotyczące pielęgnacji stóp. Super!

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Inne

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
150 opinii

Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg pedicure i manicure, efekt jest piękny.Narzędzia stosowane do zabiegu są wszystkie sterylizowane w autoklawie, a jako gratis do wizyty usłyszałam sporo porad dotyczących pielęgnacji stop. Dodam tez ze Pani Justyna Molik-Opolska to osoba przesympatyczna,serdecznie polecam :)

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Inne

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
39 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

Belle Spa & Clinic

Inne

Bukowińska 26C, 02-703 Warszawa
4.9
13 opinii

Belle Spa & Clinic to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Łączymy wszystko, czego szukasz: profesjonalistów (kosmetolodzy, fizjoterapeuci, lekarze medycyny estetycznej), piękne wnętrze oraz ciepłą atmosferę. Podkreślamy piękno, które już w sobie masz, działając kompleksowo na twarz i ciało.

Salony z podobnych kategorii

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

Inne

ul. Chocimska 18, , 00-791 Warszawa, tel. 579 061 275
5.0
200 opinii

Zabiegi były wykonane w pełni profesjonalnie, z zastosowaniem bezpiecznych kosmetyków. Atmosfera podczas zabiegu bardzo miła. Świetny sposób na pielęgnację i relaks w ciąży. Serdecznie polecam.